Lekarze Stomatolog Katowice

lek. dent. Tomasz Piekarz

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Pan Doktor na medal. Bardzo uprzejmy, wspaniały fachowiec, posiada ogromna wiedzę, a to w połączeniu ze świetnym poczuciem humoru sprawia, że wizyty u Pana Doktora wspomina się z uśmiechem na ustach. Po wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach z innymi stomatologami, mogę śmiało stwierdzić ze Pan Tomasz jest najlepszy w swoim fachu. Każdemu serdecznie polecam !!
Opinia dodana przez: Pacjentka
Od prawie 40 lat leczymy się z żoną u p.doktor.Człowiek bardzo empatyczny,zawsze mogliśmy liczyć na ratunek w trudnych sytuacjach,zawsze byliśmy zadowoleni z wizyt u p.doktor.Piszę byliśmy, bo niestety p.doktor kończy pracę i przechodzi na zasłużoną emeryturę.Trudno będzie znalesć drugiego takiego stomatologa😔
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Marta Łapaj

Say wow clinic
Kościuszki 229 (Libero, poziom +2)
40-600 Katowice

Pani doktor godna polecenia. Przed zabiegiem, a miałam powiększanie ust wszystko mi wytłumaczyła, a co najważniejsze tak dobrała mi znieczulenie, że zabieg był bezbolesny. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę panią doktor. POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Ewa Korczyńska

Brynowska 57a lok. 7
40-584 Katowice

Wypełnienia dosyć szybko wypadają a zatem konieczna jest kolejna wizyta i dodatkowe koszty.

Katarzyna Gustaw-Babczyńska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Ligocka 86 c
Katowice

Zaręczam, że usługa wykonana była na dobrym poziomie.

dr hab. n. med. Marta Tanasiewicz

ul. Słoneczna 65/5
30-136 Katowice

Polecam. To luksus móc leczyć się u zaufanego i kompetentnego stomatologa. Pani doktor to znakomity specjalista z rewelacyjnym podejściem do dzieci jak i dorosłych.
Opinia dodana przez: Pptak

lek. dent. Bartlomiej Ptak

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Super lekarz kompetentny, miły ,szczerze polecam.Można na nim polegać i nie zawieść się.Porozmawia i doradzi. Fachowiec jakiego potrzebujemy.

Ewa Hornik-Pietrzyk

Ortodonta, Stomatolog

gabinet ortodontczn
Słowackiego 51
40-093 Katowice

Serdecznie polecam Panią Doktor. Długo zajęło mi szukanie dobrego ortodonty. Byłam chyba u czterech z czego, żaden nie był tak profesjonalny jak Pani Doktor Ewa Hornik. Na pierwszej wizycie wszystko mi wytłumaczyła dokładnie, cały proces leczenia, nie patrzy tylko na swój zysk, ale na dobro pacjenta. Jestem w trakcie leczenia, ale jestem spokojna o moje zęby, bo wiem że jestem w rękach profesjonalistki. POLECAM SERDECZNIE!
Opinia dodana przez: Ana

lek. dent. Monika Szlufik-Kwapińska

ul. Małopolska 6/2
40-737 Katowice

To miła a przede wszystkim bardzo kompetentna z duźą wiedzą i doświadczeniem Pani Doktor. Robi róźne cuda protetyczne jak na zachodzie, tyle źe duźo taniej, ma na względzie "polską kieszeń".Gabinet bardzo czysty. Polecam !
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Porwik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna Anna Porwik
Saint Etienne 5a/2
40-232 Katowice

Byłam w tym tygodniu robić protezy. Jestem zaskoczona uprzejmością Pani doktor jak i jej pomoc. Super babki, jestem zadowolona i polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Grażyna Opiłka

Ceram Dent
Katowice

Pani doktor niestety idzie na łatwiznę i zamiast ratować zęba to go usuwa, bo tak jest wygodniej i łatwiej. Teraz dzięki Pani doktor muszę wydać pieniądze na implant. Szczerze i z całego serca NIE POLECAM !
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Dorota Stania

4 dent
przemysłowa3
Katowice

Kasa i tyko kasa liczy się w tym gabinecie.Oczywiscie na pierwszej wizycie jest tak słodko że można uwierzyć w to, że wszystko będzie ok.Niestety po zgłoszeniu jakichkolwiek uwag już tak miło nie jest.Szkoda czasu i nerwów na to miejsce.

lek. dent. Joanna Brawańska-Gołuch

Chirurg stomatolog

Kubiny 3/1
Katowice

Ludzie jest to nie do wiary w tych czasach lecz., piszę to ponieważ ta Pani Doktor to IDEAŁ LEKARZA SPECJALISTY. Pomimo pozytywnego nadzwyczajnego poczucia humoru które ta Pani posiada to preferuje swe umiejętności profesjonalizm jak i wiedzę w tym co robi. Czuć od tej osoby wielką empatię zaangażowanie w tą pracę, z mojego punktu widzenia to nie wiem czy znajdzie się lepszego lekarza. Pani Doktor życzę jak największych sukcesów w ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Alicja Mol

Stomatolog, Medycyna estetyczna

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Joanna Giełzak

NZOZ "Centrum Stomatologii w Katowicach"
Sokolska 80
40-086 Katowice

Spoko kobitka.Ma dobrą rękę ale z pacjentami się nie pieści.Konkretna kobieta.Wie co robi i co mówi.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Monika Szuflik-Kwapińska

gabinet stomatologiczny
małopolska 3
40-764 Katowice

Moim zdaniem jest bardzo dobra, gabinet w malym murowanym domku za domem a nie w garazu! To duza roznica.To ze stalo wiadro przed wejsciem swiadczy ze podlogi sie tam myje.Stwierdzam ze gabinet jest czysty, Pani Doktor bardzo mila z poczuciem humoru, dobrze leczy i nie ma wygorowanych cen.Chodzimy tam cala rodzina z dziecmi (chetnie tam ida P. Dr. ma swietne podejscie do dzieci) i jestesmy bardzo zadowoleni. POLECAMY!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Danuta Borczyk

Stomatologia Danuta Borczyk
Różyckiego 28
Katowice

Polecam! Dziecko lat 8 po urazie (ubytek 1/3 stałego zęba - jedynki). Nikt nie chciał pojąć tematu "doklejenia" tego kawałka... Dopiero jak trafiliśmy do Pani doktor Borczyk (po kilku dniach -dodam) - wszystko zakończyło się szczęśliwie. Profesjonalnie i fachowo zaopiekowano się dzieckiem (bez bólu!), doklejono ułamany kawałek. Niesamowite! Szczerze i gorąco polecam. Rodzice! Apeluję: zbierajcie "resztki" zębów po urazie, wsadzajcie do soli fizjologicznej i umawiajcie się na wizytę do Pani ...
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Katarzyna Chabior

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowadent Nowiński, Śniatowski Sp. P.
ulica Piastów 8
40-868 Katowice

Chodzę do Pani Doktor Katarzyny Chabior od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Mam pełne zaufanie do jej pracy. Nigdy nie musiałam iść dwa razy z tym samym zębem. Podczas leczenia zawsze tłumaczy mi co będzie robić i do tego jest bardzo delikatna. Przyprowadziłam do niej mojego sędziwego dziadka, któremu poświęciła wiele czasu i cierpliwości, biorąc pod uwagę, że dziadek jest głuchawy, "rozumieli się bez słów" :). ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Małgorzata Batkowska-Dyrda

Orkana 4c lok. 51
40-550 Katowice

Byłam w tym gabinecie około 1/2 miesiące temu. Przeszłam szereg różnych zabiegów. Prefesjonalizmu i dokładności tam nie brakuje ! Fajna atmosfera. Przemiła Pani doktor oraz Pani asystentka. Przyznam szczerze że ceny nie są wygórowane, a sadze ze powinny być ciut wyższe za taka prace. :)

Magdalena Wiesner

COMFORTDENT
Katowice

P. Doktor konkretna, rzeczowa, profesjonalne podejście do pacjenta.Leczenie kanałowe wykonane bezboleśnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr