dr hab. n. med. Marta Tanasiewicz

pani doktor leczyła mi zęby dłuższy czas.Doszło do tego że powstały wskutek tego leczenia stany zapalne oraz przewlekły ból. Informowałem panią doktor o bólu ale pani Tanasiewicz uciekała od tego tematu. wreszcie trafiłem do stomatologa paradentologa.Tam dowidziałem się że przyczyną stanów zapalnych jest źle prowadzone leczenie zębów.Poradzono mi bym zmienił dentystę i to że konieczne jest usunięcie tzw nawisów które zostały stworzone podczas leczenia przez panią Tanasiewicz. Po usunięciu nawisów i wyleczeniu stanów zapalnych wreszcie bóle minęły.Jednak jednego zęba straciłem. Ze względu na stan zapalny trzeba go było usunąć. Nie leczę się już u pani dr Tanasiewicz. Dzis stwierdzam że za późno zmieniłem dentystę. Gdybym to zrobił wcześniej nie musiałbym tyle cierpieć.

u pani doktor zaczęłam się leczyć 15 lat temu. Wpierw chodziły moje dzieci 7, 5 i 4 lata i były bardzo zadowolone, potem postanowiłam i ja dołączyć. Gorąco polecam. Bywałam u różnych dentystów, bo mam problemy z zębami, ale p. Tanasiewicz wyprowadziła mi wszystkie.

Świetny lekarz, pod każdym względem !!!!! Tak od strony medycznej, jak i czysto ludzkiej. :) Polecam gorąco. !!!!!!!

Z przykrością muszę stwierdzic ,że Pani Docent nie przykłada się do swojej pracy. W wyniku zaplenia znlazłam się w innym gabinecie i okazało się, że większość zębów jest niedoleczonych ( nawisy z plomb, przewiercone zęby na wylot, kanały niewypełnione do końca itp) . N tem moment jeden ząb udało się uratować leczeniem kanałowym ( po zgorzeli ) drugi niestety jest do usunięcia . Jak stwierdziła obecny lekarz u którego się leczę " jak żyję czegoś takiego nie widziałem" - stwierdzenie po otwarciu zęba leczonego przez Panią Doc. Tanasiewicz. Przestroga , aby omijać gabinet w Katowicach na Słonecznej z daleka .

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Zawsze usmiechnięta, w razie jakichkolwiek problemów zawsze pomoże.

Dobry dentysta, miły , wyrozumiały czlowiek. Polecam jako dentystę dla dzieci. Same plusy.

Od lat jestem pacjentem doktor Tanasiewicz i zdecydowanie polecam jej uslugi. Jesli mozna powiedziec, ze z przyjemnoscia chodze do dentysty to tak - z przyjemnoscia chodze do dentysty. Dr Tanasiewicz jest kompetentna, sympatyczna i zna sie na rzeczy. To, ze ciagle sie uczy i rozwija jest tylko plusem. Zdecydowanie polecam!

Chodzimy do Pani Doktor z 7- latkiem. Młody jest zachwycony. Żadnych płaczów wszystko z uśmiechem na twarzy nawet usuwanie. Terminy mimo, iż prywatnie wydłużone - ale warto. Polecam

Terminy mimo, iż prywatnie wydłużone - ale warto.
Polecam

Gorąco polecam, szczególnie mamom dzieci. Z moją córeczką chodzimy do pani doktor od kilku lat i dziecko za każdym razem chętnie idzie na wizytę. Ostatnio terminy się trochę wydłużyły, ale cóż, siła polecania (ja sama poleciłam ten gabinet wielu mamom). Gratulacje pani Doktor!

Najlepszy lekarz pod słońcem. Kompetentny, rzetelny, uprzejmy. Polecam wszystkim. Nie jest to najtańszy gabinet, ale jakość usług jest warta ceny.