dr hab. n. med. Marta Tanasiewicz

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Zawsze usmiechnięta, w razie jakichkolwiek problemów zawsze pomoże.

Chodzimy do Pani Doktor z 7- latkiem. Młody jest zachwycony. Żadnych płaczów wszystko z uśmiechem na twarzy nawet usuwanie. Terminy mimo, iż prywatnie wydłużone - ale warto. Polecam

Terminy mimo, iż prywatnie wydłużone - ale warto.
Polecam

Gorąco polecam, szczególnie mamom dzieci. Z moją córeczką chodzimy do pani doktor od kilku lat i dziecko za każdym razem chętnie idzie na wizytę. Ostatnio terminy się trochę wydłużyły, ale cóż, siła polecania (ja sama poleciłam ten gabinet wielu mamom). Gratulacje pani Doktor!

Dla dzieci i dorosłych POLECAM!!!! Chodzę z synkiem od kiedy skończył 1,5 roku a miał powazne problemy!

Najlepszy lekarz pod słońcem. Kompetentny, rzetelny, uprzejmy. Polecam wszystkim. Nie jest to najtańszy gabinet, ale jakość usług jest warta ceny.

Od lat jestem pacjentem doktor Tanasiewicz i zdecydowanie polecam jej uslugi. Jesli mozna powiedziec, ze z przyjemnoscia chodze do dentysty to tak - z przyjemnoscia chodze do dentysty. Dr Tanasiewicz jest kompetentna, sympatyczna i zna sie na rzeczy. To, ze ciagle sie uczy i rozwija jest tylko plusem. Zdecydowanie polecam!