lek. dent. Rafał Rudzik

allexandria@tlen.pl Świetny lekarz, bardzo dokładny, rzetelny, a przy tym miły. Dzięki niemu moje zęby są teraz zdrowe i zadbane, szczerze polecam!

2 lata temu leczyłam u dentysty kilka zębów, wszystkie zrobione z należytą dokładnością, nic się z nimi później nie działo. Na jednego zęba wystarcza jedna wizyta więc nie trzeba się stresować. O portfel również można być spokojnym.

Najlepszy z najlepszych! Dzięki Panu Rudzikowi pozbyłam się strachu przed leczeniem zębów i odzyskałam piękny, zdrowy uśmiech! :)