lek. dent. Rafał Rudzik

Takiego szukałam, znalazłam i oddałam się w jego ręce. Właśnie jego ręce robią cuda 😁i ma nie tylko fach ale i świetne podejście. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy omijają dentystów szerokim łukiem. Pan Rudzik to świetny specjalista!

Najlepszy z najlepszych 🦷 do innego nie mam zamiaru sie wybrac Jak uslyszalam "gabinet dentystyczny to nie tylko Pan Rafał " a właśnie że gdyby nie On moja noga by w owym gabinecie nie staneła 🧑‍⚕️🦷

Najlepszy z najlepszych 🦷 do innego nie mam zamiaru sie wybrac

RAFAŁ RUDZIK LELARZ DENTYSTA JUZ PRZYJMUJE OD 22 CZERWCA 2021 w GABINECIE KARLICXZKA 10 / obok apteki/ telefon do zapisów 5 1 3 6 0 4 4 2 3

RAFAŁ RUDZIK LELARZ DENTYSTA JUZ PRZYJMUJE OD 22 CZERWCA 2021
w GABINECIE KARLICXZKA 10 / obok apteki/
telefon do zapisów 5 1 3 6 0 4 4 2 3

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek byłam, rzetelny, dokładny i uśmiechnięty. Ubolewam że już nie przyjmuje :( Czy ktoś wie co się z nim dzieje?

Najlepszy lekarz do jakiego może pacjent trafić, lecz czy ktoś się teraz orientuje gdzie Pan doktor przyjmuje.

Najlepszy lekarz jakiego znałam otwiera gabinet przy ul. Karliczka 10 w Katowicach , nie naciąga tylko leczy i to wspaniale telefon zdobyłam 513-604-423

telefon zdobyłam 513-604-423

allexandria@tlen.pl Świetny lekarz, bardzo dokładny, rzetelny, a przy tym miły. Dzięki niemu moje zęby są teraz zdrowe i zadbane, szczerze polecam!

Najlepszy dentysta, przez którego przestałam bać się leczenia zębów, a wręcz z chęcią do niego wracam na kontrole. Czy ktoś wie gdzie teraz Pan doktor przyjmuje?

Najlepszy lekarz RAFAŁ RUDZIK znowu będzie przyjmował na Giszowcu od lutego chyba mam nr telefonu do dr. 5 1 3 6 0 4 4 2 3

mam nr telefonu do dr. 5 1 3 6 0 4 4 2 3