lek. stom. Rafał Rudzik

Najlepszy dentysta, przez którego przestałam bać się leczenia zębów, a wręcz z chęcią do niego wracam na kontrole. Czy ktoś wie gdzie teraz Pan doktor przyjmuje?

Najlepszy lekarz do jakiego może pacjent trafić, lecz czy ktoś się teraz orientuje gdzie Pan doktor przyjmuje.

allexandria@tlen.pl Świetny lekarz, bardzo dokładny, rzetelny, a przy tym miły. Dzięki niemu moje zęby są teraz zdrowe i zadbane, szczerze polecam!

2 lata temu leczyłam u dentysty kilka zębów, wszystkie zrobione z należytą dokładnością, nic się z nimi później nie działo. Na jednego zęba wystarcza jedna wizyta więc nie trzeba się stresować. O portfel również można być spokojnym.

Najlepszy z najlepszych! Dzięki Panu Rudzikowi pozbyłam się strachu przed leczeniem zębów i odzyskałam piękny, zdrowy uśmiech! :)