lek. med. Ewa Irczyńska

Psychiatra

Miałam Zaszczyt Poznać Szlachetna Panią Doktor .Nie jestem pacjentką Pani Doktor ,niemniej Uważam ,ze Pani Doktor to Wysokiej Klasy Specjalista. Pani Doktor Jest Lekarzem Prowadzącym moją Mamę od wielu lat.Szlachetna Pani Doktor Jest Empatyczna,z troską obdarza każdego pacjenta,wymagającego szybkiej interwencji i terapii.Szlachetna Pani Doktor w swoich codziennych działaniach Stosuje zasady Akceptacji, Pomocy, Indywidualizacji. Pani Doktor TO Bardzo Dobry Człowiek.Dziękuje za Wszystko.mieszkanka Zgierza Dorota Żaczek.