lek. dent. Ewa Janeczko

2,1
2,4

szkoda wybierac sie za taka kase mozna gdzies indziej zrobic lepsza usluge

szkoda wybierac sie za taka kase mozna gdzies indziej zrobic lepsza usluge

nie wzbudza zaufania, za duzo opowiada o sprawach osobistych ( rodzinnych) z lekcewazeniem podchodzi do sprawy leczenia pacjenta. Nastawiona na robienie pieniedzy.

Pani myśli tylko o pieniądzach. Za połowę tej ceny u innego stomatologa można dostać tą samą usługę z lepszą skutecznością działania i tym samym sprzętem. nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam! nastawiona jedynie na zysk. nie poswieca czasu pacjentowi chcac w tym samym czasie obsluzyc kilku, w wyniku czego wykonana praca nie jest zadowalajaca. zniszczyla zeby 25latkowi robiac zle zalozone korony. Jeszcze raz nie polecam jezeli chcecie miec zeby!!!

2 dni po borowaniu i załozeniu "trutki" odłamała mi się połowa zęba

2 dni po borowaniu i załozeniu "trutki" odłamała mi się połowa zęba

Nie mam ochoty nikogo komentować, a zwłaszcza kogoś takiego.

Nie mam ochoty nikogo komentować, a zwłaszcza kogoś takiego.

Super stomatolog!!! Profesjonalna obsługa, asystentka zajęła się kamieniem nazębnym i wrażliwymi dziąsłami, a Pani Doktor załatwiła resztę za bardzo przyzwoitą cenę! Polecam wszystkim, i nie słuchajcie głupot które ja słyszałem: pójdziesz do Niej, wyjdziesz bez pieniędzy i z poczuciem źle wykonanej usługi. Ma świetny sprzęt: rentgen, jakiś specjalny mikroskop do zębów, lupy na okulatach , wiercenie bez wiertła, znieczulenie igłą cienką jak włos, naprawdę polecam!!! Jak sobie przypomnę doznania u Karasińskiego, to mnie dosłownie "trzepie", jedyne co u niego dobrze wspominam, to ładną asystentkę, która mu podciągała spadające gacie... Władował mi amalgamat w zęba i nie poinformował, że ze względu na różną rozszerzalność materiałów może on mi rozsadzoć zęba... o koszty Karasiński dba przede wszystkim!

WSPANIAŁY CZŁOWIEK ODDANY INNYM.DOBRY FACHOWIEC PERFEKCYJNY.DBAJACY O DOBRO PACJENTA.