Super lekarz. Leczy moje dzieci już od 14 lat i zawsze słuszna diagnoza. Polecam drogiego takiego lekarza nie spotkałam.

Swietny specjalista mojego syna leczy już ponad 2 lata i tylko raz miał antybiotyk.Poświęca bardzo dużo czasu podczas wizyty i zawsze służy radą przez tel. Bardzo polecam naprawde rewelacyjny fachowiec.!!!

Wspaniały lekarz! ma podejście do dzieci, zna sie na rzeczy,miła,traktuje dziecko jak swoje a nie jak kolejnego pacjenta!to najwspanialsza lekarka jaką można sobie wymarzyć dla dziecka:))Niech Pani żyje jak najdlużej!:)

Mogę się podpisać pod wszystkim, co napisała Osoba w poprzednim komentarzu! Pani doktor ma wspaniały kontakt zarówno z dzieckiem jak i z rodzicami. Poświęciła nam bardzo dużo czasu, wysłuchała, wypytała o wszystko odnośnie stanu zdrowia dziecka (od mojej ciąży poprzez wszystkie zachorowania dziecka). Nie obyło się niestety bez antybiotyku, bo to zapalenie oskrzeli, ale dziś już widzę poprawę po wczorajszej dawce leków! Dziękujemy i polecamy!

Dziękujemy i polecamy!

polecam gorąco.bardzo rzetelna i dokładna.nie jest pochopna w stawianiu diagnozy-zawsze bierze pod uwagę różne ewentualności.ma rewelacyjne podejście do pacjenta,szczególnie tego małego:)

Bardzo dobry lekarz, fachowa obsługa, pani doktor jest bardzo miła i uprzejma ma wspaniałe podejście do dziecka, dokładnie tłumaczy dawkowanie leków, nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka. Leczenie w przypadku mojego dziecka przynosi bardzo dobre efekty. Gorąco polecam.

wspaniała Pani Doktor! nie znam lepszej! zna sie na rzeczy i ma podejście do dzieci.

Lekarz godny zaufania gdzie podstawą jest leczenie homeopatyczne, niezwykla wiedza , umiejetnośc powiązania faktów , długi dialog z rodzicami dziecka. Świetne podejscie do maluchów i przede wszystkim trafna diagnoza choroby i skuteczne leczenie!!!

świetny lekarz, fachowe podejście do pacjenta, fajny kontakt z dzieckiem ...super

Pani doktor jest bardzo miła, ale co do metod leczenia i leków to nie są skuteczne,.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Ostrów Wielkopolski"?

Ostrów Wielkopolski

ul.Wrocławska