Pediatra Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski

Znakomity kontakt z dzieckiem. Wiedza dla rodzica doskonale i w szczegółach podana przez pana doktora pozwala czuć się bezpiecznie. Trafna diagnoza! Leczenie udane i szybki powrót dziecka do zdrowia. Gorąco polecam!!

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 28 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę !
PROFESJONALNY LEKARZ !

Elżbieta Bartol-Podskarbi

Wizyty domowe, Pediatra

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ

63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

Ostrów Wielkopolski

Wspaniała Pani dr, zawsze uśmiechnięta, w jasny sposób tłumaczy na co dziecko jest chore, potrafi kilka razy przyjść w czasie dyżuru do chorego dziecka, zbadać,a rodziców pocieszyć. Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: Joasia

Cisowa 8
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam. Pani doktor przesympatyczna z mega podejsciem do dziecka. wszystko dokładnie omawia i tlumaczy. cierpliwa i poswieca duzo uwagi

ZZOZ Ostrów Wlkp

Ostrów Wielkopolski

Widziałem jak wykonuje swoje obowiązki.To jest lekarz!Sympatyczna i uprzejma.Włodzimierz Nowak

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)
Opinia dodana przez: Marta

krzywosądów
Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do małych pacjentów, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone rodzicom. Pozostaje w stałym kontakcie z rodzicem co jest bardzo rzadko spotykane szczególnie w naszych okolicach...a wiadomo ze dziecko to nie dorosły i czasem nie można czekać. POLeCAm!
Opinia dodana przez: A

Jarzębinowa 4
63-400 Ostrów Wielkopolski

Brat był u innego lekarza placówki który stwierdził zatrucie pokarmowe. Po tygodniu coś nas tknęło i zabraliśmy go do doktora Grześkowiaka na konsultację. Lekarz natychmiast stwierdził woreczek żółciowy, który zaraz będzie pękał. Zorganizował wszystko pod szpital i natychmiastową operację, możliwie ratując małemu pacjentowi życie. POLECAM z całą rodziną!

Spichrzowa 16
63-400 Ostrów Wielkopolski

Dołączam się do pochlebnych opinii. Świetny specjalista, zawsze w humorze do swoich małych pacjentów, dużo czasu poświęca na zbadanie, zagłębienie dolegliwości i nie zapisuje niepotrzebnie antybiotykow. Synek jak dotąd ich uniknął choć niejednokrotnie myślałam że bez nich się nie obejdzie, a tu prosze czyli jednak MOŻNA:))POLECAMY Panią Dr z całego serca:))

Pediatrzy w Ostrowie Wielkopolskim