Anna Rymer

Pediatra

2,1
1,9

Ta Pani nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę... tego co dzisiaj doświadczyłam,nigdy nie zapomnę. Tak nieuprzejmej Pani "Doktor" o ile można tak o owej Pani powiedzieć, nigdy w swoim 30-letnim życiu nie spotkałam. Brak empatii... tak czytałam to po przyjeździe od owej Pani i zgadzam się z tym stu procentach... Moje pierwsze słowa po wyjściu od tej Pani "Doktor" były właśnie "Brak empatii" i niestety nie tylko w moim przypadku to się potwierdziło. Mieszkając w pobliżu Ostrowa Wlkp wysyła mnie na wizytę do Poznania kiedy chodzę już w gipsie miesiąc, który po tygodniu miałam mieć ściągnięty ale każą mi przyjść w przyszłym roku w poradniach ...nie zwróciła w ogóle uwagi na to że boli mnie bardziej niż przed wizytą na SOR-ze miesiąc temu... nie mając na uwadze mojej sytuacji (praca, dziecko z adhd, Babcia 91 lat niechodząca, brak prawa jazdy) bo jak wiem Pani "Doktor" to obce ( co oczywiście Panią " Doktor" nie obeszło ani troszkę)... tak właśnie owa Pani podchodzi do pacjenta... tragedia i jeszcze raz tragedia... Nie polecam nikomu owej Pani "Doktor" bo jak można nazwać człowieka który składał przysięgę Hipokratesa, a zachowując się w ten sposób... zapomniałam dodać że na sam koniec zostałam postraszona kosztami za wizytę, ponieważ mój dowód był nieważny... powiedziałam owej Pani że mogę jej przedstawić dokument w którym jest udowodnione że czekam na wyrobione dokumentu tożsamości, to zostałam kompletnie zbyta słowami że gdyby było coś nie tak to przyślą mi rachunek za ową wizytę... no nic siedzę dalej z ręką w gipsie... pozdrawiam wszystkich pacjentów tej Pani, i radzę uciekać jak najdalej....

Niestety, niekorzystne opinie o Pani Doktor potwierdziły się i w moim przypadku. Po wejściu do gabinetu (w niedzielę wieczorem) najpierw usłyszałam, po omówieniu swojego problemu, usłyszałam że czego ja od niej oczekuję przecież to doraźna pomoc i żadna diagnostyka nie zostanie wdrożona a po silniejsze leki ( bo te które miałam dostępne nie pomagały) należało jechać do apteki. O innych "walorach" pani doktor, to nawet szkoda cokolwiek mówić. Jako ostrowianie szczycimy się, że mamy na wysokim poziomie kilka specjalistycznych oddziałów szpitalnych ale to ta powszechna służba zdrowia stanowi o jej jakości a to niestety wygląda delikatnie mówiąc nie najlepiej.

" Lekarz" pod wszelką krytyką, nigdy nikomu nie życzę kontaktu z tą panią. Miałem nieprzyjemność poznać akurat w bardzo trudnej sytuacji, gdzie przyjechała stwierdzić zgon jako lekarz z nocnego dyżuru. Juz od wejścia do mieszkania czuć było od niej chłód napewno nie byl to powiew zimna z zewnątrz ( - 14 na dworze)i opryskliwość. Zero jakiejkolwiek empatii ispółczucia dla pogrążonej w rozpaczy rodziny zmarłej. Traktowała swoje obowiązki jak odfajkowanie kolejnego przedmiotu schodzącego z linii produkcyjnej. Nie wiem jak taki człowiek może leczyc ludzi .

Własnie wróciłam z chorym dzieckiem z wieczorynki albo trafiłam na zły dzień Pani doktor albo zdenerwował ja fakt, ze Polska przegrała mecz i odbiło sie to akurat na mnie i moim dziecku. Niedość, ze gdy weszliśmy odebrała sobie telefon prywatny bo rozmawiała o jakims materiale to gdy skończyła rozmawiać nawet nie przeprosiła to raz po dwa stwierdziła, ze dlaczego nie udałam sie do przychodni tylko na wieczorynke to grzecznie odpowiedziałam ze do godz 18 pracowałam wróciłam z pracy i zobaczyłam dziecko w takim stanie wiec udałam sie po pomoc do szpitala. Kazała rozebrać dziecko dwa razy go dotknęła i z boku spojrzała na gardło po czym stwierdziła ze na takie objawy zapisze sinecod dziecko z czerwonym gardłem babolami po pas i kaszlem niczym gruźlik. Szczerze nie polecam i odradzam wszystkim wizyty u tej Pani. Chyba ze prywatnie to moze wtedy bedzie lepiej

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Przede wszystkim profesjonalna, szybka i rzeczowa ; może być źle odbierana przez Wiejskie Pierduśnice co to lubią u lekarza sobie poplotkować i się po użalać , u Niej na to nie ma miejsca Polecam

Polecam

Właśnie wróciłam z wizyty u tej Pani doktor na dyżurze w szpitalu. Tę Panią chyba ktoś zmusił do pójścia na medycynę, bo z tak niemiłym podejściem jak żyję się nie spotkałam. Ta osoba (bo mówić o kimś takim doktor to byłoby obrazą dla innym wspaniałych lekarzy) w ogóle nie była zainteresowana tym z czym do niej przyszłam, powiedziała, że mam iść do swojego ośrodka zdrowia. Mój ośrodek zdrowia jest przeładowany pacjentami no i dziś jest piątek..... Chamski i bezczelny babsztyl i tyle.

Poszedlem na weekendowa pomoc lekarska i ta Pani do mnie z pretensjami i obiekcjami ze do lekarza rodzinnego sie chodzi. Chociaz nie moglem. Ale dla niej tlumaczenie sie nie liczy. Wogole nie mila, brak empatii i zaanagazowania. Diagnoza tez nie jestem pewien czy dobra, okaze sie jak pojde do lekarza specjalisty. Na przeziebienie nic mi nie przepisala, chociaz wogole mi nie mija. Ogolnie zle wrazenia z wizyty. Patrzy z ,,gory,, na pacjentow i wyglada jakby byla za kare czy z musu na tym dyzurze. Zastanawiam sie jakie sa kryteria zatrudniania takich lekarzy w szpitalach i przychodniach - chyba brak kadry.

Super lekarz. Zawsze służy pomocą. Diagnoza zawsze dobra. Antybiotyk jak już naprawdę trzeba. Polecam gorąco

Ja jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś idzie po antybiotyk z założenia to faktycznie może być rozczarowany! Pani Doktor najpierw próbuje innych metod (cały czas monitorując dziecko). Cierpliwie wszystko tłumaczy Jak dla mnie NAJLEPSZA!

Jak dla mnie NAJLEPSZA!

NAJGORSZY LEKARZ W HISTORII! Po przekroczeniu progu gabinetu od razu poczułam się jak persona non grata. Pani "doktor" nie przejawia żadnego zaangażowania, nie wspominając o empatii. Do gardła spojrzała siedząc po drugiej stronie biurka, nie raczyła nawet zadbać o oświetlenie czy szpatułke, po czym stwierdziła że nic nie widzi. Na kandydoze jamy ustnej (której nie stwierdziła) przepisała maść na trudno gojace się rany do użytku na skórę (sic!). Specjalista do którego trafiłam kilka dni później, stwierdził że tak podrecznikowy przykład powinien rozpoznać każdy, nawet stażysta. Jeśli zależy Wam na zdrowiu i życiu własnym oraz swoich bliskich omijajcie tą panią z daleka.