Anna Rymer

2,1
2,1

Nie polecam, fanatycznie nosi maseczkę, nie pozwala wejść obojga rodzicom razem z dzieckiem, dwa razy byliśmy i dwa razy źle postawiona diagnoza, brak zrozumienia, pretensjonalny ton. Pani Doktor pracuje jak za karę, wykrywa nieistniejące choroby i nie znajduje dobrych rozwiązań na zaistniały problem. Podejście dramat, zakrawające o złośliwość, spotkanie z tą panią zawsze kończy się kolejną wizytą u innego lekarza, z pewnością to był drugi i ostatni raz, kiedy dałem choćby krok do gabinetu, w którym nas przyjęła

Trafiłam na Panią doktor na Wieczorynce z córką. Pani dr przeprowadziła wyczerpujący wywiad, zbadała dokładnie dziecko i przepisała odpowiednie leki. Nie mam nic do zarzucenia

Współczucia jeśli ktoś udaje się na ostrowską wieczorynkę i trafi na tą panią. Zabraliśmy mojego ojca w podeszłym wieku z silnym bólem pleców i w podbrzuszu, pani doktor nawet nie pofatygowała się, żeby go zbadać tylko z automatu wypisała receptę na Pyralginę w czopkach, której nie produkują już 3 lata. W piątek wieczorem zaleciła udanie się do lekarza rodzinnego w poniedziałek. Jak pani doktor się nazywa musiałam dowiedzieć się z recepty na e-pacjencie, bo nie wypisała nawet karty z wizyty. Faktycznie, lekarz z powołania.

Ubiegłej nocy pojechałam na nocna opiekę zdrowotna z 1,5 rocznym synem, który miał prawie 40 stopni gorączki. Juz na samym początku czekaliśmy pare minut aż ktoś wogole otworzy drzwi wejściowe. Jak juz zjawiła się zaspana Pani to od Pani doktor, która wysłuchała co dolega dziecku odpowiedziała: Po co przyjechałam ?

To nie do pomyslenia z corka trafilysmy do dr Rymer na wieczorna opieka Corka od paru dni goraczka wszystkie objawy ze to ropna angina dziecko szczekoscisk bol ostry ucha kluskowaty glos a pani doktor ze dziecko czyste do domu Zglosic sie za 2 dni do rodzinnego jak juz dotarlysmy szybko skierowanie do szpitala corka miala ropien okolomigdalkowy Rece opadaja nie chcialo sie dziecka badac w niedziele byla niemila i nie chcialo sie pracowac tylko dziecko na tym cierpi tydzien w szpitalu🙈nie moge tego tak zostawic

To nie do pomyslenia z corka trafilysmy do dr Rymer na wieczorna opieka

Nie mogę nazwać tej osoby pediatrą, nie ma pojęcia jak się zachować z dzieckiem a jej opieka pozostawia wiele do życzenia, nie polecam

Pani doktor nawet nie wysłuchała co mi dolega, tylko powiedziała, że trzeba było wczoraj iść do rodzinnego (byłam na wieczorynce w sobote) albo iść po leki przeciwbólowe do apteki skoro tak mnie boli.. nie zostałam nawet dobrze przebadana.

Moim zadaniem Pani Doktor jest świetnym lekarzem. Zawsze przyjmie i zbada dziecko ( nawet po godzinach swojej pracy). Nie zostawia dziecka bez kontroli. Jak trzeba to wizyty są co 2-3 dni. Nie faszeruje dziecka antybiotykami. Ludzie mają pretensje do Pani Doktor, bo zapomnieli od czego jest WIECZORYNKA. Zdziwieni, że odsyła do lekarza rodzinnego (przecież to on zna najlepiej swojego pacjenta)... Natomiast na pytanie Pani Doktor "czego ode mnie Pan/Pani oczekuje?" Wystarczy normalnie odpowiedzieć, a nie bulwersować się. Jesteśmy ludźmi i powinniśmy umieć ze sobą rozmawiać. Jeżeli RODZIC ma jakieś wątpliwości, to powinien o nich powiedzieć...

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor 🙂

Byłam na wieczorynce w Ostrowie Wlkp około godz 5;45 Pani doktor przyszła zaspana nie udzieliła pomocy kazała zabrać tab przeciw bólową i iść do rodzinnego poprosiłam o skierowanie na prześwietlenie albo skierowanie na sor to spytała się czego jeszcze od niej oczekuje .Nie polecam

Nie polecam Pani Doktor ! Omijać szerokim łukiem… przyjechałam na wieczorynkę z dzieckiem od samego początku usłyszałam ,,czego od niej oczekuje,, później porządnie dziecka nie zbadała i stwierdziala ze jeżeli nie płacze to jest zdrowe.. dziecko ledwo mówiło gardło ją bolało , kaszel, katar po pas … Brak mi słów na tą Panią …