Anna Rymer

2,1
2,1

NIE POLECAM!!!! Najgorszy lekarz jakiego spotkałam!!!! Trafiłam do niej na wieczorynke z krzyczacym z bólu synkiem a ona stwierdziła że nie zna dziecka jak przechodzi choroby itp i mam iść jutro do rodzinnego!!!! Obchodziło ja tylko to ze pani w kolejce widząc jak moje dziecko krzyczy z bólu wpuscila nas w swoje miejsce i weszłam bez kolejki. No i stwierdziła że synek tylko alarmuje że cos go boli i mamy nie przesadzać.😡

Jedna wielka masakra. Zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Ta kobieta msci sie na rodzicach ktorzy nie zabrali ze soba ksiazeczki zdrowia dziecka. Na zmiany oskrzelowe nie dala kompletnie nic tylko wyslala rano do lekarza rodzinnego. Opryskliwa, niemila, chamska, powinna na patologii pracowac bo tam juz by krzywdy swoim pacjentom nie zrobila. Najgorsza ze wszystkich lekarzy z "wieczorynki" .OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!

Pani doktor na wieczorynce jest chyba za karę, niestety zero profesjonalnego podejścia, błędna diagnoza. Mam wrażenie, że chce się jaknajszybciej pozbyć pacjenta. Oczywiście w 100% zgadzam się z innymi komentarzami, że Pani doktor na dzień dobry jest oburzona że ktoś śmiał do niej przyjść na dyżur a nie poszedł do lekarza rodzinnego.

Pani doktor na „wieczorynce” ma chyba rentgen w oczach, bo wizyta ekspresowa! Dziwna atmosfera była już gdy tylko weszłam do gabinetu, czułam się jak intruz, Pani doktor oczywiście miała pretensję, że nie poszłam do lekarza rodzinnego, po czym mnie osłuchała, stwierdziła, że sytuacja nie zagraża życiu, nic nie zapisała, kazała rano udać się do lekarza rodzinnego i tyle. Po wizycie. Czekałam w poczekalnii ponad godzinę z kołataniem serca a w samym gabinecie spędziłam może z 3 minuty. Nie polecam. Zero jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, nieprzyjemna atmosfera. A teksty o lekarzu rodzinnym mogłaby sobie darować bo jak widzę inne komentarze to chyba Pani doktor rozpoczyna tak każdą wizytę.

Własnie wróciłam z chorym dzieckiem z wieczorynki albo trafiłam na zły dzień Pani doktor albo zdenerwował ja fakt, ze Polska przegrała mecz i odbiło sie to akurat na mnie i moim dziecku. Niedość, ze gdy weszliśmy odebrała sobie telefon prywatny bo rozmawiała o jakims materiale to gdy skończyła rozmawiać nawet nie przeprosiła to raz po dwa stwierdziła, ze dlaczego nie udałam sie do przychodni tylko na wieczorynke to grzecznie odpowiedziałam ze do godz 18 pracowałam wróciłam z pracy i zobaczyłam dziecko w takim stanie wiec udałam sie po pomoc do szpitala. Kazała rozebrać dziecko dwa razy go dotknęła i z boku spojrzała na gardło po czym stwierdziła ze na takie objawy zapisze sinecod dziecko z czerwonym gardłem babolami po pas i kaszlem niczym gruźlik. Szczerze nie polecam i odradzam wszystkim wizyty u tej Pani. Chyba ze prywatnie to moze wtedy bedzie lepiej

Poszedlem na weekendowa pomoc lekarska i ta Pani do mnie z pretensjami i obiekcjami ze do lekarza rodzinnego sie chodzi. Chociaz nie moglem. Ale dla niej tlumaczenie sie nie liczy. Wogole nie mila, brak empatii i zaanagazowania. Diagnoza tez nie jestem pewien czy dobra, okaze sie jak pojde do lekarza specjalisty. Na przeziebienie nic mi nie przepisala, chociaz wogole mi nie mija. Ogolnie zle wrazenia z wizyty. Patrzy z ,,gory,, na pacjentow i wyglada jakby byla za kare czy z musu na tym dyzurze. Zastanawiam sie jakie sa kryteria zatrudniania takich lekarzy w szpitalach i przychodniach - chyba brak kadry.

Okropnosc Pani doktor brak empatii byłam z dzieckiem z kaszlem krtaniowym strasznie się dusiła najpierw zbadała oglądła, zauważyła że ma dziecko w 3 miejscach naczynka popękane kazała całą rozebrać czułam się jak matka która stosuje przemoc rodzinną na koniec poinformowała ze dziecku mam ubrać czapkę na głowę postawić przy otwartym oknie a i jeszcze że kiedyś stosowali włożenie głowy dziecka do zamrażarki. Na koniec dostałam przepisane krople i to wszystko. MASAKRA NIE LEKARZ LEPIEJ SIĘ UDUSIĆ. ONA WIE LEPIEJ NIŻ MATKA

Ja jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś idzie po antybiotyk z założenia to faktycznie może być rozczarowany! Pani Doktor najpierw próbuje innych metod (cały czas monitorując dziecko). Cierpliwie wszystko tłumaczy Jak dla mnie NAJLEPSZA!

Jak dla mnie NAJLEPSZA!

Najgorszy lekarz!! Nie miła, człowiek kompletnie bez serca nikomu jej nie polecam!!!,miała problem żeby wypisać mi recepte na nocnym dyżurze lekarzy rodzinnych, siedziala chyba za kare, nie wypisła mi recepty na lekarstwo które jest mi niezbędne z którym inni lekarze nigdy nie mieli problemu, strasznie uciagnięta, arogancka, powiedziałabym chamska. Nawet nie miała ochoty przejrzeć mojej dokumentacji bo jej to nie interesuje Taki człowiek nie powinien być lekarzem!!!

Masakra nie lekarz zero diagnozy jakas pomyłka biedne dzieci co do niej trafiom naprawde chore nie polecam