Anna Rymer

2,1
2,1

Diagnoza pani dr. Zapalenie gardła lecz na moje oko to angina ropna. PrZepisany lek to Witamina C. Poprostu masakra

Byłam u pani doktor z moim 8 letnim synem, który miał zapalenie ucha. Pani bardzo zdziwiona, że przyszłam do lekarza. Synowi zbadała ucho tak nieudolnie, że syn płakał z bólu. A ona na to "no, nie przesadzaj, przecież aż tak nie bolało" Diagnoza źle postawiona. Nie dostaliśmy antybiotyku, bo "nie widzi zasadności". Pojechaliśmy natychmiast na wizytę prywatną do laryngologa i okazało się, że zapalenie ucha i oczywiście natychmiast antybiotyk. W mojej ocenie Pani doktor jest bardzo przemądrzała i próbuje się wywyższać. Nie ma podejścia do dzieci. Ani razu się nie ...

W mojej ocenie Pani doktor jest bardzo przemądrzała i próbuje się wywyższać. Nie ma podejścia do dzieci. Ani razu się nie uśmiechnęła, nie odezwała się miło do dziecka, o mnie już nie wspominając.
Nie polecam wizyty u tej Pani.

Nie polecam!!! Lekarka nie rozpoznala u naszej rocznej corki zapalenia pluc podajac jej w tym czasie 2 szczepionki wskutek czego corce wypadly wszystkie wlosy, brwi i rzesy(dziecko wyglada jak po wyjsciu z centrum onkologii). Kiedy przerazona zapytalam ja co dalej ,stwierdzila, ze nie miala takiego przypadku a mnie kazala napisac maila do centrum zdrowia dziecka. Nie zrobila nic , zeby nam pomoc. Jakims cudem znalezlismy sie dzieki znajomym w klinice we Wroclawiu gdzie pani profesor spojrzala na nasza corka posluchala oddechu i wiedziala, ze to zapalenie pluc , ktore bylo przewlekle jak wykazalo zdjecie(dziecko chodzilo z zapaleniem 3 m-ce )W klinice byli przerazeni niekompetencja p.Rymer.Uswiadomili nas, ze przez jej nieumiejetnosci mogla sie wydarzyc tragedia gdybysmy nie szukali pomocy na wlasna reke. Niestety przez ta kobiete nasza corka nie ma wlosow brwi i rzes a proces ich odrastania bedzie dlugotrwaly .Mozna sobie tylko wyobrazic co czujemy

Bardzo dobry lekarz. Wytłumaczy chorobę i metodę leczenia, jest uprzejma, kompetentna, można pani doktor zaufać. Polecam panią doktor!

Bardzo mila, z podejsciem do dzieci, przepisuje nie drogie leki, szybko diagnozuje, nie wciska od razu antybiotykow, bardzo dobry lekarz, godna polecenia!!!

Polecam Panią dokotor, świetne podejście do dzieci! trafne diagnowy , skuteczne leczenie

Bardzo uprzejmna.Wytłumaczy i doradzi zawsze można na nią liczyć.Poprostu lekarz z powołania. Polecam

Lekarz, który potrafi szybko zdiagnozować chorobę,zawsze miły kontakt. Pediatra godny polecenia!