Agnieszka Nowicka

Pediatra

Wspaniały lekarz o niewiarygodnej intuicji. Mądra kobieta, bardzo dobry pediatra. Dzięki ogromnej wiedzy, umiejętności obserwacji małych pacjentów i wyciągania wniosków ze swoich obserwacji stawia trafne diagnozy. Dzięki tej pani doktor tj. Jej sprawnemu działaniu, szybkiej diagnozie i podaniu wlasciwych leków już w pierwszej dobie mój 9 miesięczny wówczas syn wyszedł w 100% bez szwanku z zapalenia opon (obecnie ma 2 latka). Z resztą nawet pani profesor już na oddziale w Poznaniu podkreśliła że sukcesem była właśnie szybka i trafna diagnoza pani doktor Nowickiej. Ja jestem jej bardzo bardzo wdzięczna.

Wspaniała Pani dr, zawsze uśmiechnięta, w jasny sposób tłumaczy na co dziecko jest chore, potrafi kilka razy przyjść w czasie dyżuru do chorego dziecka, zbadać,a rodziców pocieszyć. Oby więcej takich lekarzy!!

Wspaniała pani doktor. Miła, kompetentna, świetny pediatra. Godna zaufania. polecam innym panią doktor Agnieszkę Nowicką. Ja leczę u niej już wiele lat swoje dzieci i jestem bardzo zadowolona, gdyż bardzo skrupulatnie dobiera leki i zwraca uwagę na inne schorzenia.

Miła, kompetentna, potrafi w jasny i zrozumiały sposób wyjaśnić istotę choroby, ma bardzo dobre podejście do dzieci.Pediatra godny polecenia!