dr Grażyna Dyba-Marchewka

Pediatra

3,5
3,7

Najlepsza Pani Doktor z jaka mialam do czynienia. W zyciu nie spotkałam Pani Doktor czy Pana Doktora z takim podejściem do pacjenta. Życzliwa, slucha o każdym problemie który ma pacjent. Zawsze stara się być pomocną i uśmiechniętą. Z całego serca mogę polecić wszystkim. Pani Doktor z powołania nie z musu, polecam.

Nie polecam. Trafiłam na Panią doktor na nocnym dyżurze..Usłyszałam „szybciej bo się spieszę” kiedy się rejestrowalam. Pani doktor w ogóle mnie nie zbadała, nie spojrzała na wyniki badań, była bardzo nieuprzejma.

Lekarka uśmiechnięta, uprzejma i to już połowa sukcesu. Jej spokój udziela się pacjentowi. Dokładny wywiad, propozycje rożnych rozwiązań, kompleksowe podejście do stanu zdrowia pacjenta. Szczerze polecam- gdyby wszyscy lekarze w przychodni na ul. Mertki 13 byli właśnie tacy pobyt w przychodni byłby przyjemnością, a tak trzeba przeżyć spotkania z innymi lekarzami, którzy albo już wypalili się zawodowo, albozupelnie pomylili się z powołaniem, albo odbijają sobie własne frustracje na pacjencie.,, A miało być tak pięknie, miało nie wiać w oczy nam..." ale w razie czego pomoże ...doktor MArchewka lub Podskarbi. Są jeszcze prawdziwi lekarze wokół nas. Życzę zdrowia!!!!!

W szpitalu na nocnym dyżurze bardzo niemiła z wyrzutami , że się przyszło w nocy - już na początku miałem ochotę iść do innego lekarza ale nie było. O co chodzi ? Chyba pieniądze za dyżur bierze a profesjonalizmu brak ! Zdecydowanie odradzam.

doświadczony lekarz, doskanały lekarz pediatra, godna polecenia

doświadczony lekarz, doskanały lekarz pediatra, godna polecenia

moj lekarz rodzinny, Pani doktor leczy cała moja rodzine, godna polecenia. :)

moj lekarz rodzinny, Pani doktor leczy cała moja rodzine, godna polecenia. :)