Bożena Sobczak

Alergolog, Pediatra

Przyjechaliśmy z 2.5 rocznym dzieckiem na kontrolę, celem wypisania skierowania na ponowne USG węzłów chłonnych oraz ślinianek (takie było zalecenie przy poprzedniej kontroli). Zamiast tego dostaliśmy informację, że nie wiadomo czy jest to świnka czy powiększone węzły chłonne na skutek przeziębienia, skierowania nie otrzymamy, natomiast dziecko ma łykać 3 dni Ibuprofen ponieważ ma temperaturę 37.2. Zupełna strata czasu. Skierowanie na USG otrzymałam poprzez konultację online z innym lekarzem. Szczerze odradzam.

Panie bardzo miłe ale podejście typowo komercyjne czyli jak najszybciej pieniążki i następny , źle postawiona diagnoza nie poparta żadnymi badaniami , zapisany lek który nie pomagał a jeszcze pogarszał , tragedia

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Bardzo miła pani doktor. Jestem zadowolony z wizyty.

Bardzo miła pani doktor. Jestem zadowolony z wizyty.

Najlepszy alergolog jakiego miałam. Pani doktor jest bardzo miła i zawsze potrafi pomóc.

jestem zadowolona z wizyty,synek miał zrobione testy skórne... wyniki zostały szczegółowo omówione,leki zapisane jak narazie pomagaja...

jestem zadowolona z wizyty,synek miał zrobione testy skórne...
wyniki zostały szczegółowo omówione,leki zapisane jak narazie pomagaja...

Zdecydowanie najlepszy alergolog z jakim miałem do czynienia zarówno dla mnie jak i moich dzieci

Zaufałam i leczyłam dziecko u p.dr ładne 7-8 lat.Wizyty były mozliwe raz w roku i były zdecydowanie za krótkie.Czasu wystarczyło na powierzchowne zbadanie i wypisanie recept. Cały czas podawane były te same leki, bez wprowadzania zmian. Brak mozliwości kontaktu w razie potrzeby.Nie boje sie dzisiaj stwierdzic,ze owocem tej opieki jest astma oskrzelowa u syna.Nie polecam tego lekarza!