mgr Ewa Jędrzejewskamgr Ewa Jędrzejewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Ewa Jędrzejewska

Optometrysta

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.
Specjalizuje się w aplikacji soczewek kontaktowych ( sferycznych , torycznych, multifokalnych) pomiarach wady refrakcji , widzenia obuocznego oraz doborze szkieł progresywnych. Cały czas pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych na szczeblu krajowym i zagranicznym. Pracuje jako optometrysta w poradniach okulistycznych.

Fantastyczna! Pani Ewa słucha, tłumaczy, doradza, nie ponagla. Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze. Gabinet elegancki, zadbany. Serdecznie polecam! ❤️

Gabinet elegancki, zadbany.
Serdecznie polecam! ❤️

Nie widziałem, a teraz widzę :D Dziekuję pani Ewie za dobranie soczewek! Pełna profeska, polecam. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Nadzwyczajna uprzejmość i zawsze uśmiech na twarzy. Gorąco polecam wszystkim.

Fachowa,rzetelna,bardzo miła i kompetentna podczas badania.Chętnie odpowiada na pytania widać że ma wiedzę na temat swojej pracy bo różnie bywa.Polecam wszystkim

Jestem pod dużym wrażeniem Pani,posiada odgromną wiedzę,jest miła,cierpliwa.POLECAM w 100%.Małgorzata.

Krótko mówiąc: wizyta bardzo przyjemna, bardzo dobry specjalista i z czystym sumieniem godny polecenia.

Witam, do badania zostałem zachęcony przez moją dziewczynę. Nigdy nie miałem problemów z widzeniem, więc jaki było moje zdziwienie kiedy się okazało że okulary są niezbędne. Miła i profesjonalna obsługa, oraz jasność tłumaczenia Pani Ewy jakie powinienem nosić szkła zachęciły mnie do zrobienia pierwszych okularów. I powoli się do nich przyzwyczajam. Polecam gorąco- Łukasz

miałem kiedyś okulary progresywne ale nie przyzwyczaiłem się do nich. bylem na wizycie przypadkowo u tej pani i zrobiła na mnie duże wrażenie doradzając produkt. namówiła mnie do szkieł progresywnych chodź nie za bardzo chciałem a teraz uważam że jest to najlepsza moja decyzja jaką ostatnio podjąłem. Polecam

Mam do pani Ewy pełne zaufanie. Przekonała mnie do okularów progresywnych do których byłam sceptycznie nastawiona. Czysty profesjonalizm! Nic dodać, nic ująć! Polecam.

Pełen profesjonalizm, wiedza i konkretne podejście do pacjenta. Odwiedziłem w życiu kilku specjalistów- tu zdecydowanie było najlepiej- pod względem doboru soczewek kontaktowych, jak i okularów. Godna polecenia!