mgr Ewa Jędrzejewskamgr Ewa Jędrzejewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Ewa Jędrzejewska

Optometrysta

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.
Specjalizuje się w aplikacji soczewek kontaktowych ( sferycznych , torycznych, multifokalnych) pomiarach wady refrakcji , widzenia obuocznego oraz doborze szkieł progresywnych. Cały czas pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych na szczeblu krajowym i zagranicznym. Pracuje jako optometrysta w poradniach okulistycznych.

Badanie super, bardzo kompetentna osoba i zadziwił mnie sprzęt jaki jest w tym gabinecie. Nie jest to zwykła oprawa z wymiennymi szkłami jak u lekarza tylko kosmiczna głowica i masę testów na widzenie o których lekarze nie mają pewnie zielonego pojęcia bo są jak wyczytałam w zakresie ich kompetencji od leczenia chorób a nie badania wzroku. Polecam gorąco bo to moje pierwsze okulary gdzie naprawdę super widzę

Bardzo miła, profesjonalna i satysfakcjonująca wizyta. Pani Ewa to rzeczowy i kompetentny specjalista. Wszystko dokładnie wyjaśnia i wykazuje się pełnym zaangażowaniem. Jestem jej szczególnie wdzięczna za rzetelny i dokładny dobór soczewek kontaktowych. Zdecydowanie polecam!

Profesjonalne podejście do klienta. Duża wiedza i wysoka kultura osobista. Bardzo dobry kontakt z klientem. Kompleksowe badanie. Od 7 lat noszę okulary ale takich badań jakie miałem ostatnio w życiu mi nie robiono (a nie podstawowe badania i po 5 min już recepta wypisana). Znajoma poleciła mi Panią Ewe i się nie zawiodłem wręcz mile zaskoczyłem. Gorąco polecam.

O pani Ewie Jędrzejewskiej dowiedziałem się od kilku koleżanek z pracy, które do niej chodzą. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna osoba. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Nie sposób jest ocenić profesjonalizm i podejście pani Ewy do pacjenta pod względem 6 elementów badania i oceny trafności choroby. Dla mnie w skali od jeden do pięć stawiam sześć!!!

Chodziłem całe życie do lekarzy i tu był mój błąd, bo nikt tak dobrze nie wybada jak optometrysta. Lekarz bada w 5 min, a Pani Ewa Jędrzejewska przez 30 min wyszuka każdą najmniejszą wade i profesjonalnie doradzi jak się z nią uporać. Dziękuje ślicznie! Polecam.