mgr Ewa Jędrzejewskamgr Ewa Jędrzejewska - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Jędrzejewska

Optometrysta

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej - wydział Optometrii.
Specjalizuje się w aplikacji soczewek kontaktowych ( sferycznych , torycznych, multifokalnych) pomiarach wady refrakcji , widzenia obuocznego oraz doborze szkieł progresywnych. Cały czas pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych na szczeblu krajowym i zagranicznym. Pracuje jako optometrysta w poradniach okulistycznych.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych oraz Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.

Nie widziałem, a teraz widzę :D Dziekuję pani Ewie za dobranie soczewek! Pełna profeska, polecam. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Nadzwyczajna uprzejmość i zawsze uśmiech na twarzy. Gorąco polecam wszystkim.

Badanie super, bardzo kompetentna osoba i zadziwił mnie sprzęt jaki jest w tym gabinecie. Nie jest to zwykła oprawa z wymiennymi szkłami jak u lekarza tylko kosmiczna głowica i masę testów na widzenie o których lekarze nie mają pewnie zielonego pojęcia bo są jak wyczytałam w zakresie ich kompetencji od leczenia chorób a nie badania wzroku. Polecam gorąco bo to moje pierwsze okulary gdzie naprawdę super widzę

Profesjonalne podejście do klienta. Duża wiedza i wysoka kultura osobista. Bardzo dobry kontakt z klientem. Kompleksowe badanie. Od 7 lat noszę okulary ale takich badań jakie miałem ostatnio w życiu mi nie robiono (a nie podstawowe badania i po 5 min już recepta wypisana). Znajoma poleciła mi Panią Ewe i się nie zawiodłem wręcz mile zaskoczyłem. Gorąco polecam.

O pani Ewie Jędrzejewskiej dowiedziałem się od kilku koleżanek z pracy, które do niej chodzą. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna osoba. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Nie sposób jest ocenić profesjonalizm i podejście pani Ewy do pacjenta pod względem 6 elementów badania i oceny trafności choroby. Dla mnie w skali od jeden do pięć stawiam sześć!!!

Witam, do badania zostałem zachęcony przez moją dziewczynę. Nigdy nie miałem problemów z widzeniem, więc jaki było moje zdziwienie kiedy się okazało że okulary są niezbędne. Miła i profesjonalna obsługa, oraz jasność tłumaczenia Pani Ewy jakie powinienem nosić szkła zachęciły mnie do zrobienia pierwszych okularów. I powoli się do nich przyzwyczajam. Polecam gorąco- Łukasz

Chodziłem całe życie do lekarzy i tu był mój błąd, bo nikt tak dobrze nie wybada jak optometrysta. Lekarz bada w 5 min, a Pani Ewa Jędrzejewska przez 30 min wyszuka każdą najmniejszą wade i profesjonalnie doradzi jak się z nią uporać. Dziękuje ślicznie! Polecam.

miałem kiedyś okulary progresywne ale nie przyzwyczaiłem się do nich. bylem na wizycie przypadkowo u tej pani i zrobiła na mnie duże wrażenie doradzając produkt. namówiła mnie do szkieł progresywnych chodź nie za bardzo chciałem a teraz uważam że jest to najlepsza moja decyzja jaką ostatnio podjąłem. Polecam

Bardzo miła, profesjonalna i satysfakcjonująca wizyta. Pani Ewa to rzeczowy i kompetentny specjalista. Wszystko dokładnie wyjaśnia i wykazuje się pełnym zaangażowaniem. Jestem jej szczególnie wdzięczna za rzetelny i dokładny dobór soczewek kontaktowych. Zdecydowanie polecam!

Pełen profesjonalizm, wiedza i konkretne podejście do pacjenta. Odwiedziłem w życiu kilku specjalistów- tu zdecydowanie było najlepiej- pod względem doboru soczewek kontaktowych, jak i okularów. Godna polecenia!