2,7
2,7
2,9
2,6

Zdecydowanie NIE polecam, jedyna styczność miałam w szpitalu. Trafiłam z podwyższonym ciśnieniem w 34 TC. Kobieta bez żadnych badań chciała podać sterydy. Dobrze, że konsultowałam się z lekarzem prowadzącym ciążę. Powiedział, że należy poczekać na wyniki krwi i moczu, żeby zdecydować o sterydach, gdyż nie są one obojętne. Odmówiłam podania sterydów. Po wdrożeniu leczenia na obniżeniu ciśnienia wszystko było ok. Urodziłam w terminie. BRAK KOMPETENCJI

Tragedia!! Na nocnej zmianie nie chciało jej się podejść pomimo moich próśb tylko kazała podać nospe. Na szczęście pielęgniarka wzięła sprawy w swoje ręce i podpięła ktg. okazało się ze skurcze co 2 min i 15 min później byłam już po cc. Ale najgorsze to że oszpeciła mi ciało. Nie wycięta stara blizna a na niej okropne szycie. Nawet do szycia skarpet ta Pani się nie nadaje. O totalnym braku uprzejmości nie muszę wspominać bo wcześniejsze komentarze już o tym były. Dziewczyny unikajcie bo będziecie płakać.

Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze. Pierwszą wizytę odbyłam z córką prywatnie (W przychodni koło tapimy) i lekarz była dla nas uprzejma, kontakt super, leczenie wdrożone. Druga wizyta po 3 tygodniach na NFZ - wyprosiła mnie z roczną córką z gabinetu chociaż było już grubo po naszej ustalonej godzinie, bo w pierwszej kolejności muszą być przyjęte prywatne pacjentki (w czasie godzin przyjęć na NFZ) Brak kultury osobistej i empatii dla dziecka, które ma czekać godzinami w poczekalni. Jak ktoś już tu pisał- - Dla Pani doktor Judy liczy się tylko kasa. Po wypożyczeniu sobie zarówno lekarki jak i pielęgniarki, która swoim zachowaniem udowodniła, że niektórzy ludzie nie powinni pracować w ogóle w instytucjach publicznych a zwłaszcza z małymi dziećmi (krzyk, brak maski. Na prośbę o założenie- pielęgniarka jest oburzona bo ,,jest u siebie i nie musi ". Na koniec wizyty obrażona nie odpowie nawet dowidzenia) lekarka odesłała nas na Rzeszów na kolejne wizyty. Brak kasy = brak pomocy i wynocha. Omijać z daleka!

Jestem zawiedziona. Chodzę do dr na NFZ od 3 wizyt nie mogę się doczekać USG połówkowego. A to za wcześnie, a to za dużo pacjentek w kolejce, a to jest tak ZMĘCZONA, że nie zrobi USG. Dziękuję za taką opiekę lekarską.

Jestem mężem pacjentki pani Ewy osobiście jestem bardzo niezadowolony nie ma nowoczesnego sprzętu pewnie dla tego że buduje dom ale nie o to chodzi USG robi kiedy się jej podoba żona nie miała USG 4 miesiące i przez jej zajebiste wyczucie czasu moja żona jest w szpitalu nigdy więcej do niej nie pójdzie nie mówi nic konkretnie jak by to była tajemnica nie jestem zadowolony i nie polecam jej nikomu i napewno będę odradzal

Jestem pacjentką Pani Ewy Judy od 13 lat Prowadzila moje ciąże i wszystko jest bardzo dobrze Bardzo mila i kontkretna osoba Serdecznie polecam i niewiem czemu wystawiacie tak krzywdzące i nieprawdziwe opinie SKANDL

Pani dokgor Juda prowadzi moja druga ciąże...chodzilam do niej zarowno prywatnie jak i na NFZ i szczerze mowiac nie widze roznicy w traktowaniu pacjenta!teraz jestem juz na koncowce drugiej coazy i trafilam do szpitala gdzoe Pani Juda pracuje i rowniez nie widzialam nic niepokojacego w jej zachowaniu...jezeli konus ta Pani doktor nie pasuje to poprostu niech zmnieni lekarza i juz!dodam tylko ze z moja 2,5 letnia coreczka wszystko jest w jak najlepszym porzadku a i obecna ciaza bez zarzutow!wiec ludzie jak Wam nie pasuje to zmienxie lekarza i po sprawie!wszystkim sie dogodzic nie da...

Nie polecam !!!Uciekajcie gdy tylko usłyszycie to nazwisko,a szczególnie gdy jesteście w ciąży i chodzi o wasze maleństwo.Najgorszy ginekolog jaki możne być zero kompetencji taka z Niej pani gin.ze musi sobie sprawdzić na telefonie jakie możne podać leki. Również nie potrafi rozpoznać przyczyny ,stawia błędne diagnozy na swoim przykładzie mogę powiedzieć ze przez jej nie rozpoznanie a co dopiero nie zlecenie zrobienia badan i nie wiedzenie co ma robić trafiłam do szpitala ,po czasie gdzie powinnam być wcześniej. Również uprzejmość wielce pani gin. pozostawia sobie wiele do życzenia.Nie jest to lekarz godny polecenia ,wręcz przeciwnie .Zastanawiam się kto wogóle dał jej prawo do wykonywania zawodu.

Na NFZ czeka się od 6 rano, jest się np 3 osoba w kolejce i czeka się do 11 żeby dowiedzieć się że pani kończy już pracę i nie przyjmie bo po drodze musiała przyjąć wszystkie swoje znajome bez kolejki i osoby które przyszły ostatnie wywoływane są pierwsze. Wstyd i żenada! Nie polecam nikomu ! Strzeżcie się tej Pani !

Pani doktór jak przyjmuje w ramach NFZ to nie za bardzo się przykłada do rzetelnego zbadania,natomiast prywatnie płacąc za wizytę to kobieta do rany przyłożyc ,wystarczy umówic się telefonicznie i o każdej porze dnia w świątek piątek i niedzielę jak tylko jest w domu to przyjmie,bo gabinet pracuje bez określonych godzin dyżurów.Po prostu można tak powiedziec że pełni rolę domowego pogotowia ratunkowego,szkoda tylko że nie w ramach ubezpieczenia i umowy z NFZ,lecz tylko prywatnie za kasę ,a to nie każdego stac w dzisiejszych cięzkich czasach.