Ewa Kapuśniak

Uważam, że Pani dr jest wspaniałym lekarzem, leczę się u Pani dr od kilku lat z chorobą onkologiczną.Bardzo dziękuje i polecam

Bardzo polecam Panią doktor. Jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie nowotworów kobiecych. Byłam na kolposkopii i pobraniu wycinków. Badanie nie było bolesne, na wszystkie pytania nawet te dociekliwe uzyskałam satysfakcjonującą odpowiedź. Jestem spokojna kontrolując się u Pani doktor Kapuśniak. Co do zgody na pobranie wycinków to ja otrzymałam przed badaniem formularz , który wypełniłam i wyraziłam pisemną zgodę na ewentualne pobranie materiału do badania histopatologicznego. Z tego co mi wiadomo każda kobieta otrzymuje taki formularz przy rejestracji, Podsumowując jesli chodzi o mnie to tylko do Pani doktor.

Bardzo ciesze się że są tacy lekarze jak Pani doktor, To jej udało się wykryć u mnie nowotwów. Cały czas jetem pod jej kontrolą. Mam zaufanie do jej kompetencj, gdyż potwierdzili to inni wysokiej klasy specjaliści gdy przechodziłam leczenie onkologiczne.Jej sposób bycia w stosunku do pacjentów bardzo mi odpowiada, chociaż nie jest ciągle usmiechnięta, Ja tego nie oczekuje od lekarzy. Ale wiem, po jej wyrazie twatzy i po tym co mówi i jak mówi, że mnie wspiera i rozumie. Bardzo polecam.

Od wielu lat mam problemy z szyjką macicy. Byłam u wielu lekarzy ale jak się potem okazywało rację miała dr Kapuśniak.Zostałam skierowana przez mojego lekarza, który mi powiedział że z takimi skomplikowanymi zagadnieniami to tylko do dr kapuśniak. Dodatkowo pani doktor jest onkologiem. Ma największe doświadczenie z tych lekarzy z którymi miałam do czynienia. Przekonałam się lecząc sie u niej kilkanaście lat że jest oprócz tego bardzo dobrym człowiekiem.

świetna Pani doktor, miałam już kilku lekarzy ginekologów ale Pani Ewa jest najlepsza, świetne podejście do pacjentki, życzliwa, delikatna, wszystko wytłumaczy, na prawdę polecam!

Byłam u Pani Dr Kapuśniak na badaniach prenatalnych.Bardzo sie bałam bo nie jestem juz pierwszej młodosći.Pani dr swoja serdecznościa jeszcze przed badaniem uspokoiła mnie a po wykonanym fachowo badaniu okazało sie że moje dziecko bedzie zdrowe! Super lekarz i świetne podejście do pacjentki!! Joanna z Katowic

Joanna z Katowic

byłam bardzo pozytywnie zaskoczona...każda wizyta lekarska powinna tak wyglądać

byłam bardzo pozytywnie zaskoczona...każda wizyta lekarska powinna tak wyglądać

Pani Doktor nie wymyśla schorzeń jak inni lekarze, jest bardzo konkretna i potrafi objaśnić wszystkie wątpliwości.

Wspaniały człowiek! Oby wszyscy lekarze byli tacy jak nasza Pani Ewunia.

Wspaniały człowiek! Oby wszyscy lekarze byli tacy jak nasza Pani Ewunia.

Cudowny lekarz, bardzo kompetentny i życzliwy. Śmiało mogę polecić - bardzo mi pomogła.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.