Ginekolog Katowice

Ginekolog Katowice lekarz Bogdan Czarnecki

Enel-Med
ul. Chorzowska 152
Katowice

Wizyta z USG. Polecam. Sprawnie, szybko i wygodnie. Miły człowiek, dobry lekarz. A najlepsze to, ze nie pcha sie tam, gdzie nie potrafi. W lekarzach to bardzo cenne, ze nie podejmują pewnych działań jeśli nie maja pewności, ze robią to dobrze. Po prostu odesle we właściwe miejsce jeśli jest taka potrzeba. Ceie go za to.

Cienista 5
40-779 Katowice

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

dr n. med. Marcin Nylec

Medycyna estetyczna, Ginekolog

NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851 Katowice

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich ...
Opinia dodana przez: Joanna

Okręgowy Szpital Kolejowy

Katowice

Bardzo kompetentny, profesjonalny i konkretny lekarz. Prowadził moją ciąże praktycznie od samego początku, odpowiadał na każde moje pytania (czasem pewnie głupie :) ), na bieżąco rozwiewał każde moje wątpliwości. Do wszystkiego podchodził zdroworozsądkowo. W dodatku, tak po ludzku, po prostu normalny człowiek i niesamowity jajcarz :) Na finiszu to on podjął się cesarskiego cięcia, które przebiegło sprawnie i bezproblemowo, a pozostały po nim ślad jest praktycznie niewidoczny (cięcie było perfekcyjne ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Sobańskiego 95
40-663 Katowice

Byliśmy na badaniu prenatalnym w sonomedico. Pomimo iż badanie na NFZ byłam bardzo mile zaskoczona. Nie dało się odczuć różnic między wizytą prywatną a tą na NFZ, co nie zawsze jest oczywiste. Doktor poświęcił nam czas, nie spieszył się wszystko dokładnie wyjaśnił, widać było jego ogromną wiedzę i kompetencje. Nie miał problemu by podczas badania obecny był mąż z córeczką.
Miałam do czynienia z różnymi lekarzami i Pana doktora z ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Centrum Medyczne Signum

Katowice

Anioł a nie lekarz. Obecnie jestem w 2 ciąży prowadzonej przez Panią Docent, zawsze miła, uśmiechnięta i co najważniejsze zawsze służy radą, nie tylko jak jest się na wizycie ale również telefonicznie. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze, zero stresu, skrępowania. Dopiero teraz wiem, że trafiłam na wyjątkowego lekarza i jestem pod wzorową opieką, za co bardzo Pani Docent dziękuję. Polecam bardzo gorąco wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Gość

Sokolska 48 lok. 19
40-125 Katowice

bardzo jestem zadowolona z wizyt u pani doktor. polceiła mi ja moja kolezanka. mam zdrowa coreczke. dziekuje pani doktor
Opinia dodana przez: katarzyna

Lisieckiego 4
40070 Katowice

profesjonalista pod każdym względem, nie szczędzi czasu, zawsze odbiera telefony (niestety również podczas wizyt - ale na szczęście są zwięzłe i nigdy towarzyskie), ratował moją mamę, a potem mnie i moją maleńką.
POLECAM!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Mickiewicza 26/2
40-282 Katowice

Bardzo dobry lekarz ginekolog, wyróżniający się wiedzą, podejściem. Jednyny lekarz, który pomógł mi zdiagnozować problemy zdrowotne po poronieniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Dagmara

Poleska 18
40-733 Katowice

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać!
Za wizytę bierze niewiele w porównaniu z innymi ginekologami, a poświęca każdej pacjentce mnóstwo czasu, jest bardzo uprzejma i delikatna.
Jedyny minus to brak USG w gabinecie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Ginekolodzy w Katowicach