dr n. med. Monika Bojdys-Szyndlar

Ginekolog

Polecam. Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Mam 34 lata, a tak kompetentnego, życzliwego ginekologa jeszcze w swoim życiu nie spotkałam.

Polecam w 200%!!! To lekarka bardzo dokładna, bardzo cierpliwa, bardzo życzliwa. Fachowo podchodzi do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem do zawodu. Pani doktor prowadziła moją drugą ciążę, która nie należała do bezproblemowych i dzięki niej wszystko dobrze się rozwiązało:) W porównaniu do lekarza z pierwszej ciąży... On nawet nie powinien stać z nią w jednym rzędzie mimo, że miał 3 tytuły przed nazwiskiem.

Wspaniała Pani Doktor! Przemiła, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania tłumacząc dokładnie co i jak. Bardzo ciepła, prawdziwy specjalista z powolaniem, z "ludzkim" podejściem do pacjentki. Byłam już w swoim życiu u kilku ginekologów ale panią Bojdys jestem zachwycona i polecam wszystkim niezdecydowanym. Zawsze dużo pacjentek czeka na wizytę u Pani doktor co tez o czymś świadczy. Jedyny minus to, że Pani doktor nie przyjmuje w umówionej godzinie więc czasem trzeba długo czekać ale i tak warto!

Pani Doktor jest doskonałym lekarzem. Z wielką cierpliwością bada każdą pacjentkę i poświęca jej tyle czasu ile potrzebuje. Stawia trafną diagnozę i prowadzi leczenie do końca. Moim problemem była macica mięśniakowata. Dzięki Pani Doktor i Zespołowi wspaniałych Lekarzy, Pielęgniarek i Położnych ze Szpitala w Katowicach Bogucicach miałam perfekcyjnie wykonany zabieg. Dzisiaj czuję się dobrze i z całego serca Pani Doktor za to dziękuję. Jest świetnym ginekologiem, a przy tym wspaniałym człowiekiem o ciepłym podejściu do każdej pacjentki, dlatego gorąco ją polecam.

Pani Monika to lekarz z powołania. Jest kompetentna i niesamowicie przyjazna dla pacjenta. Interesuje się najdrobniejszymi objawami i dlatego diagnozy Pani Doktor są zawsze trafne. Miałam okazję być pod opieką Pani Moniki podczas mało przyjemnego zabiegu i z całym przekonaniem polecam. Ja napewno już nie zmienię lakarza - znalazłam odpowiedniego!

Pani dr. Monika jest kompetentna, poświęciła mi 40min wszystko co robiła spokojnie tłumaczyła, na każde moje pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Polecam w 100% panią dr.

Pani doktor świetna...szkoda tylko,że kolejka długa i nie do końca "na godzinę". Czasem i 2 godziny trzeba czekać :(

Rewelacja ! Młoda Pani doktor, posiadająca kompleksową i rzeczową wiedzę. Byłam pod wielkim wrażeniem jej kompetencji i podejścia do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Polecam Panią dr wszystkim młodym kobietom, które mają przed sobą pierwszą wizytę u ginekologa:) Ma świetne podejście, wszystko tłumaczy w bardzo uprzejmy sposób i poświęca tyle czasu ile trzeba.Naprawdę najlepszy ginekolog!

Bardzo dobra Pani Doktor lubiana przez personel medyczny dokładna i sumienna. Bardzo miła. Gorąco polecam