dr n. med. Monika Bojdys-Szyndlar

Polecam, lecze się u Pani doktor juz kilka lat, super osoba :)

Polecam, lecze się u Pani doktor juz kilka lat, super osoba :)

Pani Monika jest naprawdę bardzo dobrym ginekologiem, zaraz na pierwszej wizycie zajęła się mną dała skierowanie na wszystkie możliwe badania i wysłała mnie do szpitala na Ligocie. Cały czas tłumaczy z czym pacjentka ma do czynienia i jakie mogą być tego konsekwencje polecam ją wszystkim

dokładnie tak jak panie piszą więc może nie będę się powtarzać dodam tylko że takich lekarzy to jak to się mówi "ze świecą szukać"

polecam bardzo dobry lekarz kompleksowo tlumaczy pacjentowi co sie dzieje gdy jest jakis problem poswieca duzo czasu na wizyte nigdy sie nie spieszac polecam kobietom w ciazy i nie tylko

Pani Doktor jest doskonałym lekarzem. Z wielką cierpliwością bada każdą pacjentkę i poświęca jej tyle czasu ile potrzebuje. Stawia trafną diagnozę i prowadzi leczenie do końca. Moim problemem była macica mięśniakowata. Dzięki Pani Doktor i Zespołowi wspaniałych Lekarzy, Pielęgniarek i Położnych ze Szpitala w Katowicach Bogucicach miałam perfekcyjnie wykonany zabieg. Dzisiaj czuję się dobrze i z całego serca Pani Doktor za to dziękuję. Jest świetnym ginekologiem, a przy tym wspaniałym człowiekiem o ciepłym podejściu do każdej pacjentki, dlatego gorąco ją polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem polecam w 100%:)

Jest bardzo dobrym lekarzem polecam w 100%:)

Pani doktor swoją osobą i posiadaną wiedzą daje mi duze poczucie bezpieczeństwa i spokój podczas pierwszej ciąży.

dzięki jej szybkiej i fachowej diagnozie nieprawidłowo rozwijająca się ciąża nie zagroziła mojemu życiu

Bardzo dobra i kompetentna osoba. Świetnie prowadzi przez okres ciąży

Bardzo dobra i kompetentna osoba. Świetnie prowadzi przez okres ciąży