3,5
3,4

Parę lat leczyłam się w Gyncentrum z powodu niewyjaśnionej niepłodności (w skrócie ciągłe powtarzanie badań i brak postępów). W końcu przeniosłam się do Angeliusa i zapisałam do dr Orlińskiego. Jest to lekarz konkretny, od razu kierował do celu. Wszystko poszło bardzo sprawnie, nie było też problemu z zapisywaniem się na wizyty. Teraz dzięki doktorowi jestem w upragnionej ciąży za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni :) polecam serdecznie

Serdecznie nie polecam Pana doktora, całe badania prenatalne powtarzał tylko że badania jest trudne (sugerując nadwagę) nie podał konkretnych informacji na temat dziecka. Pod koniec zapytał czy mam jakieś pytania, zapytałam po czym odpowiedział bo badanie było trudne. Podsumowując w kieszeni prawie 300 zł mniej wiedzy na temat stanu dziecka 0

Lekarz fantastyczny. naprawdę polecam.Może pierwsze wrażenie nie było powalające. Pomyślałam, że mógłby by milszy ale po kilkunastu minutach rozmowy wiedziałam już, że to człowiek konkretny i zrobi wszystko aby nam pomóc.Poza tym z każdą wizytą było nam coraz lepiej się dogadywac. Nie oczekuję aby ktoś nade mną skakał ale po prostu powiedział w jaki sposób może pomóc. I po 4 inseminacjach piąta była skuteczna. Po porodzie napisałam do niego z podziękowaniami za cudnego synka.

Ze szczerego serca polecam dr Tomasza Orlińskiego! O wszystkim informuje, nic nie narzuca i pyta o nasze zdanie. Teraz tylko czekamy na dzidziusia :)

Pan dr bardzo kompetentny , zna się na swoim fachu. Przeszliśmy u niego całą diagnostynę niepłodności, kilka IUI i IVF . Pan dr pracuje schematem jak wszyscy lekarze w Provicie. Jest uprzejmy, ma przyjemny luźny sposób bycia . Polecam

super lekarz młody ale widac ze zna sie na rzeczy poleciłabym go w 100% ciesze sie ze na niego trafłam

Nie polecam Pana doktora.Byliśmy z mężem na wizycie w PROVICIE bo od dłuższego czasu staramy się o dziecko. Pan doktor mało był zainteresowany problemem, nie próbowaŁ ROZMAWIAĆ NA TEMAT PROBLEMU,odczuliśmy z mężem że mamy zrobionych za dużo badań i klinika "nie zarobi" na nas.Mimo kompletu badań z października pan doktor wiele z nich kazał powtórzyć, ponadto nie pytając o zgodę zrobił badanie za które musieliśmy zapłacić 130 zł i do tego koszt wizyty 160. ODRADZAMY.

Nie polecam dr Orlińskiego. Działa schematycznie nie bierze pod uwagę, że każda pacjentka jest inna.