Pan dr bardzo kompetentny , zna się na swoim fachu. Przeszliśmy u niego całą diagnostynę niepłodności, kilka IUI i IVF . Pan dr pracuje schematem jak wszyscy lekarze w Provicie. Jest uprzejmy, ma przyjemny luźny sposób bycia . Polecam

Nie polecam Pana doktora.Byliśmy z mężem na wizycie w PROVICIE bo od dłuższego czasu staramy się o dziecko. Pan doktor mało był zainteresowany problemem, nie próbowaŁ ROZMAWIAĆ NA TEMAT PROBLEMU,odczuliśmy z mężem że mamy zrobionych za dużo badań i klinika "nie zarobi" na nas.Mimo kompletu badań z października pan doktor wiele z nich kazał powtórzyć, ponadto nie pytając o zgodę zrobił badanie za które musieliśmy zapłacić 130 zł i do tego koszt wizyty 160. ODRADZAMY.

Nie polecam dr Orlińskiego. Działa schematycznie nie bierze pod uwagę, że każda pacjentka jest inna.

super lekarz młody ale widac ze zna sie na rzeczy poleciłabym go w 100% ciesze sie ze na niego trafłam