Lekarze Ginekolog Katowice

lekarz Aleksander Ilski

Sobańskiego 95
40-663 Katowice

Wspaniały lekarz. Byliśmy u niego z mężem na badaniach prenatalnych. Wszystko wyjaśniał, wszystko dokładnie pokazywał. Dawno nie miałam styczności z tak profesjonalnym podejściem w stosunku do mnie, jak i do męża. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Barbara Gerber

Cienista 5
40-779 Katowice

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

Mieczysław Wętka

Okręgowy Szpital Kolejowy
Katowice

Bardzo kompetentny, profesjonalny i konkretny lekarz. Prowadził moją ciąże praktycznie od samego początku, odpowiadał na każde moje pytania (czasem pewnie głupie :) ), na bieżąco rozwiewał każde moje wątpliwości. Do wszystkiego podchodził zdroworozsądkowo. W dodatku, tak po ludzku, po prostu normalny człowiek i niesamowity jajcarz :) Na finiszu to on podjął się cesarskiego cięcia, które przebiegło sprawnie i bezproblemowo, a pozostały po nim ślad jest praktycznie niewidoczny (cięcie było perfekcyjne ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Kamila Dudzik

Centrum Medicover Graniczna
Graniczna 54
40-018 Katowice

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Filip Bydliński

Ginekolog onkolog

nowa med
Katowice

Bardzo dobry lekarz, wszystko fajnie wyjaśnione,wizyta w przyjemnej atmosferze bez skrępowania.Juz dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza, nie zamienię na żadnego innego.Byłam też operowana przez pana doktora w szpitalu w Siemianowicach Śląskich . Polecam, naprawdę warto:)
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop

Centrum Medyczne Signum
Katowice

Pani Profesor ma ogromną wiedzę, a ponadto jest zawsze miła, uśmiechnięta i zawsze służy radą. Moja córka leczy się u niej na endometriozę i dzięki Pani Profesor choroba została dosyć szybko rozpoznana. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam!

lek. med. KRZYSZTOF SOLANA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Doktor Solana jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem oraz wiedzą, którą dzieli się z pacjentką. Wizytę rozpoczyna od uważnego wywiadu podczas , którego wszystko szczegółowo omawia i szuka dla pacjentki najlepszego rozwiązania. Po wykonaniu badań ustala dalszy przebieg leczenia. Dzięki wskazówką Pana Doktora , uniknęłam operacji. Teraz jestem pod stałą kontrolą Doktora i wszystko jest w należytym porządku. Dziękuję Doktorze za poświęcony czas oraz uważność i fachowe podejście. Jeżeli chcesz ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Katarzyna Wilgus-Kubica

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17
40-767 Katowice

Najlepszy lekarz polecam z całego serca prowadziła dwie moje ciążę zawsze były wszystkie badania wykonywane

lekarz Artur Chełmicki

Mickiewicza 26/2
40-282 Katowice

Bardzo dobry lekarz ginekolog, wyróżniający się wiedzą, podejściem. Jednyny lekarz, który pomógł mi zdiagnozować problemy zdrowotne po poronieniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Jerzy Sikora

Lisieckiego 4
40070 Katowice

profesjonalista pod każdym względem, nie szczędzi czasu, zawsze odbiera telefony (niestety również podczas wizyt - ale na szczęście są zwięzłe i nigdy towarzyskie), ratował moją mamę, a potem mnie i moją maleńką. POLECAM!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Aleksandra Sarnik

Klinika Magnuccy
3 Maja 34
Katowice

Bardzo polecam Panią ginekolog Aleksandrę Sarnik miła atmosfera dokładnie i delikatnie przeprowadziła badanie
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Ewa Świstak

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Najlepsza ginekolog w Katowicach 😉 kompetentna, rzeczowa, konkretna, Pani Dr prowadziła moje 2 ciąże i wszystko było super 👌
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Damian Ziętek

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Zacznę od tego, że mam nadzieję moja opinie wyrażam o tym samym lekarzu, co poprzedniczki (imię i nazwisko się zgadzają oraz przede wszystkim zalety Pana Doktora:)). *Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu. Pełen profesjonalizm (wizyty na NFZ) - nie jeden lekarz podczas wizyt prywatnych nie jest tak zainteresowany pacjentką i jej problemami jak dr Ziętek. Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co lekarz ...
Opinia dodana przez: Lena

dr n. med. Grzegorz Mańka

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Bardzo polecam doktora Mańkę. Byłam u wielu lekarzy ,on jako jedyny jest rzeczowym i profesjonalnym specjalistą. Jest empatyczny, bardzo miły,delikatny a jego wiedza i doświadczenie naprawdę jest ogromna. Polecam z całego serca to człowiek z duszą na ramieniu , jest Aniołem! Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Piotr Buchacz

Katowice

Pan Doktor jest godnym polecenia specjalistą :) Lekarz z prawdziwego zdarzenia, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Moja mama leczyła się u Pana Doktora gdyż miała nawracające krwotoki z dróg rodnych. Wcześniejszy lekarz namawiał ją jedynie na usunięcie narządów gdyż jak twierdził "już się nie przydadzą". Zmieniła lekarza i udała się do Pana doktora Buchacza ... od tego czasu nie ma śladu po krwotokach i przebywaniu w szpitalach. Polecam z ...

lekarz Myroslava Mackiewicz

epione
Katowice

Super lekarka! Początkowo miałam dość sceptyczne podejście bo ani badania ani nic tylko leki. Ale jak już było bardzo źle, Pani doktor zaopiekowała się mną kompleksowo w szpitalu. Zrobiła mi długi zabieg, wyjaśniła co i jak i w końcu mam spokój:-)
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Łukasz Blukacz

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Jestem przede wszystkim zachwycona tym,że Pan doktor rozmawia a nie prowadzi monolog.Wizyta przebiega w świetnej atmosferze.Co prawda ciągle obowiązują maseczki ale śmiejące się oczy pana doktora sprawiają, że człowiek nie jest spięty🙂
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Narcyz Wrześniewski

Cytolog, Ginekolog

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Bardzo dobry specjalista...Po poronieniu i leczeniu u innego lekarza, to właśnie Doktor Kluszczyk wyciągnął mnie z "dołka" ( fizycznego i psychicznego )Dzisiaj czekam na moje maleństwo - oczywiście pod okiem Doktora Kluszczyka... GORĄCO POLECAM.

lekarz Krzysztof Grettka

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Człowiek bardzo konkretny, przy czym ludzki, dowcipny i ciepły. Człowiek, który sprawił, że szansa zostania rodzicami po 11-tu latach starań stała się po prostu oczywista. Dziś jesteśmy rodzicami niespełna 4-ro tygodniowej, zdrowej, prześlicznej córeczki. Już myślimy o kolejnym potomku. Życzymy wszystkim co najmniej tyle szczęścia, ile doświadczyliśmy i doświadczamy my.

lekarz Nina Radziwonowicz

LUX MED Sp. z o. o.
ul. Sokolska 2g
40-086 Katowice

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna