lekarz Ewa Karoń

Doktor Ewą Karoń jest godnym polecenia okulistą. Fachowo i rzetelnie zajęła się moją mamą, której cierpliwie wszystko wyjaśniła, spokojnie i fachowo. Mama przeszla zabieg usuniecia zaćmy w Szpitalu Powiatiwym w Zawierciu. Z całego serca polecam tę okulistkę, mam do niej pełne zaufanie.

Przy wyborze szkieł i ustawianiu osi, kręcisz sobie u Pani doktor sam - ręką niestety niewprawioną. Byłem na dwóch wizytach, druga to była REKLAMACJA. Była to taka wizyta na szybko (danie tylko dwóch par szkieł, bez dokładnego sprawdzenia osi)! Nie polecam zbytnio tejże Pani. Dobrze, że chociaż przy pierwszej wizycie Pani ta miała czas wyjaśnić czym jest jedna z chorób oczu. (Szkła przepisane na pierwszej wizycie i nie sprawdzone dokładnie na drugiej wizycie, okazały się jednak złe.)