lekarz Ewa Klein

3,5
3,7
3,7
3,4

Wielu z Państwa ocenia urodę Pani Doktor,ale nią się nas nie wyleczy...Dla mnie nie jest aż tak istotne, czy lekarz odpowie "dzień dobry", czy coś burknie pod nosem.Mnie wizyta u dr Klein powaliła na kolana,przyszłam na wizytę kontrolną z powodu leczenia od 1,5 roku nadciśnienia tętniczego i dr po dokładnym badaniu, zauważyła zmianę barwnikową na soczewce, która jest umiejscowiona w trudno oglądalnym miejscu, ale dzięki wnikliwości, coś dostrzegła,co ją zaniepokoiło.Dostałam skierowanie na usg oka, jestem w trakcie dalszej diagnostyki, mam popsute Święta, ale będę szukać dalej pomocy w Klinice Chorób Siatkówki. Uważam,że warto iść właśnie do tego lekarza, bo przykłada się do badania i ważny jest dla niego pacjent...Dziś był kolejny na to dowód,że nie poszła na wigilię firmową,bo miała pacjentów... Pozdrawiam wszystkich,życząc by byli tylko na rutynowej wizycie,bez dalszych konsekwencji, dużo zdrowia... i WESOŁYCH ŚWIĄT

Trzy wątki w kolejności odpowiadającej ważności: 1. Pani doktor traktuje to co robi poważnie, odczuwa się podczas wizyty z jej strony pewność siebie, zaangażowanie, fachowość, chce być dobra (i jest dobra), chce pomoć, tłumaczy wszystko argumentując w ten sposób swoje zalecenia. 2. Jest miła i spokojna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta jako człowiek, nie działa na pacjenta stresująco, nie zachowuje się oschle (a lekarze to potrafią niestety). Kiedy zaleca dokuczliwego (ale skutecznego) stara się to robić/przekazać w delikatny sposób. 3. Jest ładna. Zawsze miło przebywać w towarzystwie takiej kobiety, ...

Trzy wątki w kolejności odpowiadającej ważności:
3. Jest ładna. Zawsze miło przebywać w towarzystwie takiej kobiety, nawet jesli sie rozmawia tylko o chorych oczach.
Pozdrawiam i polecam,
M.

Bardzo kompetentny specjalista. W sposób fachowy - ale przystępny przedstawił problem - oraz drogę jego rozwiązania. Po zastosowaniu się do zaproponowanego sposobu leczenia bardzo szybko pojawiła się poprawa.

Trafiłam do tej pani doktor z polecenia, więc nastawiona byłam bardzo pozytywnie. Niestety, porażka.Badanie niby dokładne, ale pani doktor nie umie tłumaczyć dolegliwości 9albo nie chce), a co ważniejsze - nie potrafi ich leczyć. Zmieniłam specjaliste i jest ok. Mam wrażenie, że ta pani nie lubi swojej pracy i tu jest problem, taka nieobecna, jakby była zmęczona, nieskupiona.Nie polecam, nie wzbudziła mojego zaufania, wręcz przeciwnie.

Doskonała, kompetentna okulistka. Polecam!

Doskonała, kompetentna okulistka. Polecam!

Bardzo profesjonalne, kompetentne i przede wszystkim dokładne podejście do pacjenta. Bardzo miła wizyta. Byłem już u wielu okulistów i nikt do tej pory nie wzbudził we mnie większego zaufania. A pani dr Ewa Klein tak!

Pani doktor jest bardzo niesympatyczną i wyniosłą osobą, skupiona na sobie. Pacjenta traktuje przedmiotowo.Nie jest profesjonalna, nie tłumaczy dobrze zaleceń, nie wzbudza zaufania.Robi wrażenie mało zainteresowanej własną pracą i w szczególności pacjentem. Uważam, że jest niekompetentna, ponieważ nie potrafiła zdiagnozować u mnie schorzenia, na które leczę sie od lat. Zdecydowanie odradzam wizytę.

Po zdiagnozowaniu choroby (której nie wykrył nikt dotychczas) pani doktor skierowała mnie natychmiast na konkretne badania i poleciła specjalistów. Polecam.

Pani doktor nie potrafiła wyleczyć moich dolegliwości, podała złą diagnozę. Byłam u niej jakiś czas temu i dopiero wizyta u innego specjalisty od razu przyniosła efekt. Poleciła nietrafione leki, uważam, że jest niekompetentna.

Śliczna Brunetka. Przepiękna. Nie wyobrażam sobie innego lekarza specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Śliczna Brunetka.
Przepiękna.
Nie wyobrażam sobie innego lekarza specjalisty w dziedzinie okulistyki.