Bardzo mila sympatyczna Pani doktor o wielkim i czułym sercu bardzo dbajaca o swoich pacjetow.Wszystko bardzo dokladnie tlumaczy i zawsze pomoze nigdy nie zostawia pacjetki samej sobie. Jestem jej pacjetka od nie dawna i nie zaluje wyboru wiecej takich lekarzy jak ona a swiat byl by calkiem inny pozdrawiam

Miałam przyjemnosc spotkać dr. Knap w szpitalu w Gryfinie , bardzo miła, spontaniczna , konkretna lekarka, delikatna i dbająca o swoich pacjentów . Mam bardzo miłe wspomnienia dotyczące jej sposobu bycia i badania ginekologicznego. Zdecydowanie polecam

Niewiem gdzie pracuje Dr,Knap prócz Gryfina,ale szkoda że tak rzadko tu jest. Tak uprzejmej,kompetentnej i "ludzkiej" lekarki nie znałam. Wspaniała osoba. Pozdrawiam