lekarz Ewa Koch

Diabetolog

Po latach chorowania na cukrzycę, doceniłam Panią Doktor Koch. Bardzo żałuję, że zajmuje się tylko pacjentami przed ukończeniem osiemnastego roku życia. Nie mogę znaleźć diabetologa z takim zaangażowaniem i z taką wiedzą jak pani doktor. ;)

;)

Najlepsze Pani Doktor Dba o pacjenta dobrze wszystko tłumaczy Lepiej nie można trafić Pni doktor ma dobre podejście do małych dzieci

Najlepsze Pani Doktor
Dba o pacjenta
dobrze wszystko tłumaczy
Lepiej nie można trafić Pni doktor ma dobre podejście do małych dzieci

Bardzo dobra pani doktor. Świetnie prowadzi cukrzyce , poświęca bardzo dużo czasu na wizyty i zawsze wszystko wytłumaczy. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Pani Dr Pediatra w szpitalu podejrzewala zmiany na pluckach u mojego synka. Bylo to w wigilie 2013 i pani doktor chciala podac dozylny antybiotyk aczkolwiek jest rowniez odpowednik doustny takze wraz z mezem podjelismy decyzje o wypisie synka. Zarzadalam o wypis i poprosilam pania doktor o antybiotyk a pani doktor powiedziala ze ona antybiotyku doustnego dziecku nie wypisze. Bardzo nie mila i nie przyjemna osoba. Poczulismy sie z mezem bezradni i musielismy udac sie do prywatnego lekarza w Citomedzie Torun. Nie polecam.

Nie polecam.

Bardzo fachowa, solidna i zasadnicza Pani doktor. Dobrze prowadzi w cukrzycy. Godna polecenia.