Filtruj terminy

Diabetolog Toruń

dr Lucyna Sobiło-Pawlik

Diabetolog

87-100 Toruń

Nie rozumiem skąd tyle nieprzychylnych komentarzy. Pani doktor leczyła cukrzycę ciążową u mojej żony. Od początku była bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, dokładnie wytłumaczyła na czym choroba polega i jak należy ją leczyć, poświęciła żonie dużo czasu. Po zastosowaniu dobranej przez Panią doktor diety już od pierwszego dnia żona dużo lepiej się czuła a glukometr zaczął pokazywać prawidłowe cukry. Na każdej wizycie doktor dokładnie wypytywała o kontrolę cukrów, ketonów a także wizyty ...
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Anna Golińska-Zbucka

Pediatra, Diabetolog

Jelenia 23
87-100 Toruń

Jest to bardzo oddany lekarz. Posiada super wiedzę , którą mało kto ma :)Przy tym uśmiechnięta i ciepła osoba .

lekarz Ewa Koch

Diabetolog

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Po latach chorowania na cukrzycę, doceniłam Panią Doktor Koch. Bardzo żałuję, że zajmuje się tylko pacjentami przed ukończeniem osiemnastego roku życia. Nie mogę znaleźć diabetologa z takim zaangażowaniem i z taką wiedzą jak pani doktor.
;)
Opinia dodana przez: Anita.

Sławomir Badurek

Gabinet lekarski

87-100 Toruń

Lekarz z głęboką wiedzą, prosto tłumaczy trudne rzeczy. Wyjaśnia o co chodzi w leczeniu, z czym się wcześniej nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Zwierzyńska

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

lekarz Izabela Górska-Jurgielska

Świerkowa 4
87-100 Toruń

Najgorszy lekarz u którego byłam. Pani bardzo niemiła, z pretensjami już na wejściu. Miała pretensje, że musi zbadać pacjenta. Zero rozmowy, wytłumaczenia co dolega, tylko pomrukiwanie. Okropna wizyta!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Elżbieta Szymańska

ul. Jurija Gagarina 39
87-100 Toruń

Jestem bardzo niezadowolona z wizyt i teleporad u tej Pani doktor, jest niemiła, nie umie wytłumaczyć, czuje się tak jakby przyjmowała mnie za kare i robiła ze mnie głupia i nieprzygotowana. Na tydzień przed wizytą już się stresuje. Nie polecam.

Diabetolodzy w Toruniu