Diabetolog Toruń

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

po prostu kompetenty lekarz - poswieca bardzo dużo czasu pacjentowi - nie udziela rad typu "prosze przestac palić" leczy człowieka a nie leczy tylko chorobę

Gabinet lekarski

87-100 Toruń

Potrafi nawiązać kontakt. Rozmawia nie tylko o chorobie. Dla mnie to bardzo ważne ! A co do choroby, potrafił w 5 minut wytłumaczyć to czego nie rozumiałem chodząc do innych lekarzy. Gdyby jeszcze można było z nim dłużej pogadać.

Opinia dodana przez: Bartek

Jelenia 23
87-100 Toruń

Jest to bardzo oddany lekarz. Posiada super wiedzę , którą mało kto ma :)Przy tym uśmiechnięta i ciepła osoba .

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Po latach chorowania na cukrzycę, doceniłam Panią Doktor Koch. Bardzo żałuję, że zajmuje się tylko pacjentami przed ukończeniem osiemnastego roku życia. Nie mogę znaleźć diabetologa z takim zaangażowaniem i z taką wiedzą jak pani doktor.
;)

;)

Opinia dodana przez: Anita.

87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia leczenia. Mila, sympatyczna, wszystko dokladnie wyjasnia.

Opinia dodana przez: EB

ul. Jurija Gagarina 39