Filtruj terminy

Lekarze Diabetolog Toruń

lekarz Anna Zwierzyńska

Szeroka 25
Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

Sławomir Badurek

Gabinet lekarski
87-100 Toruń

Lekarz z głęboką wiedzą, prosto tłumaczy trudne rzeczy. Wyjaśnia o co chodzi w leczeniu, z czym się wcześniej nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Anna Golińska-Zbucka

Pediatra, Diabetolog

Jelenia 23
87-100 Toruń

Jest to bardzo oddany lekarz. Posiada super wiedzę , którą mało kto ma :)Przy tym uśmiechnięta i ciepła osoba .

lekarz Ewa Koch

Diabetolog

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Po latach chorowania na cukrzycę, doceniłam Panią Doktor Koch. Bardzo żałuję, że zajmuje się tylko pacjentami przed ukończeniem osiemnastego roku życia. Nie mogę znaleźć diabetologa z takim zaangażowaniem i z taką wiedzą jak pani doktor. ;)
Opinia dodana przez: Anita.
Cudowna osoba, kompetentna i bardzo przyjazna. Prowadzi już moją drugą ciążę, rzadko spotyka się takie podejście u lekarzy. Służy pomocą i pomaga nawet w swoim wolnym czasie. Jestem osobą lubiącą panikować, a w ciąży dodatkowo to wzrasta, Pani Doktor potrafi uspokoić i wyjaśnić każdą niejasność. Polecam zarówno w cukrzycy ciążowej jak i ze zwykłą cukrzycą.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Szymańska

ul. Jurija Gagarina 39
87-100 Toruń

Nie polecam, chyba że ktoś na dzień dobry chce dostać 2 dawki insuliny dziennie przy jednym lekko podwyższonym wyniku na czczo. Nie da się o nic zapytać, przerywa w pól słowa przez całą wizytę ... chyba Pani już powinna na emeryturze być
Opinia dodana przez: Zoja