lekarz Ewa Kraus-Śmierzchalska

Psychiatra

Oddana swoim pacjentom, uczciwa i solidna. W przeciwieństwie do wielu osób w tym zawodzie niczego nie robi na "odwal się", zależy jej na każdej leczonej osobie.

Bardzo bobry lekasz mnie wyleczyła z takiego nałogu że mnie omało nie zadusił

Bardzo bobry lekasz mnie wyleczyła z takiego nałogu że mnie omało nie zadusił

Potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem. Miła i sympatyczna, bardzo dobrze przygotowana do swojego zawodu. Pacjentom i ich rodzinom poświęca bardzo dużo czasu. Nie załamuje się niepowodzeniami i cały czas szuka najlepszych metod leczenia. Od kilku lat z powodzeniem leczy naszego syna, który aktualnie nie jest agresywny, ale nie chce brać leków. Bardzo dobra. Ma duże doświadczenie.

jest ok! Zna się na ludziach. Poważnie traktuje swoją pracę. Uprzejma, nie przerywa, wysłuchuje swoich pacjentów. Profesjonalnie prowadzi swój oddział.