lekarz Ewa Kuberska

1,3
1,3

NIE POLECAM!!!! Trafiłam do dr Kuberskiej przypadkiem. Dzień wczesniej coś wpadło mi do oka, czułam, że coś mam pod powieką, pani doktor twierdziła, że nic nie widzi, nie wie czy to od soczewek, czy od alergii.. "trudno powiedzieć" - podsumowała i przepisała jakieś krople, które po 1 zaaplikowaniu odstawiłam, bo tak piekły mnie oczy. Druga wizyta - Samo badanie wzroku przebieglo chaotycznie, na szybko.. Nawet nie było czasu się zastanowić w którym szkle lepiej widzę, dało się odczuć znicierpliwienie pani doktor (byłam już u kilku okulistów w swoim życiu, zawsze ...

NIE POLECAM!!!!
Druga wizyta - Samo badanie wzroku przebieglo chaotycznie, na szybko.. Nawet nie było czasu się zastanowić w którym szkle lepiej widzę, dało się odczuć znicierpliwienie pani doktor (byłam już u kilku okulistów w swoim życiu, zawsze byli cierpliwi i życzliwi)
Pierwsza wizyta była w maju 2020, koszt wizyty 200 zł - bo jak to powiedziała -musiała specjalnie po godzinach pracy do gabinetu dla mnie przyjechać (było to około godziny 17stej) (przepisała tylko krople do oczu i jakąś maść do oczu..)
Druga wizyta - koszt wizyty 150 zł plus zaproponowała że ma dla mnie soczewki, 2 pary soczewek miesięcznych, za które sobie policzyła kolejne 100 zł (nie wydając ani razu paragonu). W soczewkach kompletnie nic nie widziałam, wiedząc, że mam astygmatyzm 0,75, wcisnęła mi soczewki, które nie były toryczne (jednym słowem nie nadawały się). Nie znałam się wtedy na tym, zapłaciłam. Myślałam, że będą okej, skoro pani doktor mi je polecała. Na szczęście po moim telefonie, zgodziła się na to, żebym oddala jej drugą parę soczewek, a ona zwróci mi to 100 zł za soczewki. Zaproponowała darmową wizytę, ale na nią się już nie zgodziłam. Pieniądze za wizytę przepadły, ale przynajmniej wiem, że nigdy do tej pani doktor nie wrócę i bardzo wszystkim ODRADZAM!
Stracone pieniądze, zmarnowane nerwy i czas.
W dodatku przy wypisywaniu mocy soczewek na kartce, pomyliła moc oka lewego z okiem prawym.. (dobrze, że wiedziałam na którym oku gorzej widzę, więc zwróciłam jej uwagę).
Jednym słowem, nie polecam. Pani Doktor kompletnie bez powołania. Przykre.

jak chcesz być ślepy lecz się u tej pani powinna być jak najszybciej pozbawiona praw wykonywania zawodu

Ten lekarz powinien leczyć się sam. U psychiatry. Nie ma zielonego pojęcia o okulistyce. Zdecydowanie nie polecam!