Okulista Nowy Targ

ul. Wojska Polskiego 14, I piętro, gabinet nr 17
Nowy Targ

Bardzo dobra specjalistka.Wyjątkowy człowiek.Operowała oczy mojej mamy.To anioł wśród lekarzy.Polecam i bardzo dziękuję

Opinia dodana przez: Jerzy Porabik jporabik

34-400 Nowy Targ

Najlepszy specjalista- okulista na świecie! Lekarz z powołania! Świetnie też dobiera szkła do oklularów.
Bardzo miła, grzeczna, sympatyczna i dokładna lekarka.
Anioł na ziemi.
Polecam wszystkim!!!

Bardzo miła, grzeczna, sympatyczna i dokładna lekarka.
Anioł na ziemi.
Polecam wszystkim!!!

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. kolejowa 13
34-400 Nowy Targ

Polecam Panią dr. Moje trzyletnie dziecko ma nadzwroczność od urodzenia stwierdzoną przez innego lekarza przy okazji badań neurologicznych. Chodziliśmy do specjalistów w krakowie i w NT słysząc że wszystko u dziecka jest ok. Dopiero pani dr zbadała dokładnie oczy i zaleciła okulary. Niestety wada ta nie nadaje się do leczenia laserem tylko okularki. Hubert ma dużą głowę więc trudno było dostać rozmiar okularków plastikowych z giętkością. Pani dr osobiście chwyciła za telefon i zamówiła specjalnie u producenta na wymiar. Bardzo się wtedy wzruszyłam, bo bardzo mało jest ludzi, którzy chcą!!! Hubercik ma również leczone różne dolegliwości typu zapalenia wirusowe i bakteryjne w oczach. Za każdym razem skutecznie wyleczone. Trzy lata szukaliśmy takiej Pani dr. GORĄCO POLECAM.

Jana III Sobieskiego 15
34-400 Nowy Targ

jak chcesz być ślepy lecz się u tej pani powinna być jak najszybciej pozbawiona praw wykonywania zawodu

Jana III Sobieskiego 15
34-400 Nowy Targ

Zaszłam, bo słabo widziałam. Po wyjściu nic nie widzę. A jak zdarła !!!

Zaszłam, bo słabo widziałam. Po wyjściu nic nie widzę. A jak zdarła !!!

ulica Rynek 24

ul. Szaflarska 73