lekarz Ewa Lisowiec

Pulmonolog

2,7

Podeście godne pożałowania. Ta pani nawet nie próbuję znaleźć przyczyny dolegliwości. Odbyte kilka wizyt nie doprowadziły do niczego. Zmarnowane 9 miesięcy na umawianie kolejnych wizyt i przepisywanie nie trafionych lekarstw. Pani Lisowiec kilkakrotnie zmieniała diagnozę, potem wracała do starej, żadna z jej uwag nie była celna i nic koniec końców nie wniosła. "Porady" tej pani jak wspomniałem nie doprowadziły mnie do niczego. Przez 9 miesięcy dolegliwości się rozwijały, a pani Lisowiec to bagatelizowała i odsyłała do specjalistów od innych narządów. Tamci specjaliści robili badania i mówili, że ewidentnie jest coś z płucami. Pani Lisowiec jednak nie chciała słuchać. Dla niej moje dolegliwości były udawane lub wymyślone.
Zmieniłem lekarza i od razu doświadczyłem innego podejścia. Zdecydowanie nie polecam tej pani. Szkoda czasu i zdrowia. Będą Państwo chodzili do niej miesiącami, a w tym czasie choroba będzie się rozwijała. Lepiej znaleźć kogoś innego, znającego się w swoim fachu. Ta pani zdecydowanie nie jest taką osobą.

Pani Lisowiec nawet nie próbuje leczyć tylko odsyła po różnych innych specjalistach. Typowa spychologia. Jej badanie pacjenta ogranicza się do przesłuchania aparatem i tyle. Nawet nie próbuje od pacjenta wyciągnąć przydatnych informacji. Kiedy skarżyłem się na swoje problemy odniosłem wrażenie że ta pani po prostu mnie olewa. Nie wzięła moich przemyśleń pod uwagę. Nie doszła do żadnych konkretów i nic mi nie pomogła w zdjagnozowaniu mojego problemu. Nie polecam tej pani. Strata czasu i nerwów

Super lekarz profesjonalizm poświęcony czas wnikliwość .normalność . Przywraca wiarę a państwową słuźbę zdrowia. Tak trzymać Pani Doktór. Dziękuję bardzo.