lek. med. Ewa Mężyk

Pani doktor jest przemiła, wręcz przesympatyczna. Mam poważne problem zdrowotne, ponieważ mój lekarz prowadzący był na 2 tyg urlopie postanowiłam pójść na USG i wizytę do gabinetu niedaleko mojej pracy (stąd wybór Pani doktor). Jej plan dalszego leczenia mnie bardzo mnie zdziwił -był inny niż plan mojego lekarza, więc postanowiłam skonsultować to jeszcze u dwóch kolejnych lekarzy -i całe szczęście że to zrobiłam, bo lekarze potwierdzili tok leczenia mojego lekarza prowadzącego. Gdy wspomniałam tym lekarzom o opinii Pani Mężyk(bez nazwiska) robili wielkie oczy. Jednym słowem Pani doktor sporo namieszała mi ...

Pani doktor jest przemiła, wręcz przesympatyczna.
Mam poważne problem zdrowotne, ponieważ mój lekarz prowadzący był na 2 tyg urlopie postanowiłam pójść na USG i wizytę do gabinetu niedaleko mojej pracy (stąd wybór Pani doktor). Jej plan dalszego leczenia mnie bardzo mnie zdziwił -był inny niż plan mojego lekarza, więc postanowiłam skonsultować to jeszcze u dwóch kolejnych lekarzy -i całe szczęście że to zrobiłam, bo lekarze potwierdzili tok leczenia mojego lekarza prowadzącego. Gdy wspomniałam tym lekarzom o opinii Pani Mężyk(bez nazwiska) robili wielkie oczy. Jednym słowem Pani doktor sporo namieszała mi w głowie-stracony czas i pieniądze, nie mówiąc o tym ,że gdybym się jej posłuchała to prawdopodobnie wylądowałabym na Izbie przyjęć i straciła jajnik.
Szczerze nie polecam przy skomplikowanych problemach.

Jestem bardzo zadowolona z tej Pani Ginekolog. Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę i naprawdę jestem z niej zadowolona. Miła,uprzejma,wszystko tłumaczy,jest kompetentna i na pewno będę tą Panią polecać swoim koleżankom :)

Jestem bardzo zadowolona z tej Pani Ginekolog.
Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę i naprawdę jestem z niej zadowolona.

polecam wszystkim :) najlepszy ginekolog jakiego znam. bardzo uprzejma i rzeczowa. Prowadziła moją ciąże i na sam koniec jak okazało się że niezbędne będzie cesarskie cięcie to tak się nami zajęła że czułam się jak w prywatnej klinice. nie mogę powiedzieć złego słowa o Pani doktor.

polecam kazdej dziewczynie i kobiecie. Borykałam sie z problemem nawracających po miesiaczce bakterii, Pani Doktor sporządziła mi przepis-(globulki) który zrealizowała apteka Dom Leków Swiętojańska 4 Gdynia, po kuracji wszystko wróciło do dawnego stanu, jestem bardzo szczęsliwa :), w koncu po roku mam problem z głowy. Leczyłam sie u innych lekarzy- bez efektów. POLECAM i dziekuje Pani Doktor za pomoc!!!

Bardzo miła pani doktor,profesjonalna i rzeczowa.Apropos negatywnego wpisu/konowale nia pani doktór tylko doktor/Współczuję lekarce ,że miała do czynienia z tak pretesjonalną osobą.Żal.

polecam Panią doktor wszystkim dziewczyną które boją się pierwszej wizyty ;) też się bardzo bałam ale Pani doktor stworzyła miłą atmosfere wszystko dokładnie wytłumaczyła wcale nie było strasznie ;)z chęcią będę chodzić na następne wizyty ;)

Pani Mężyk jest bardzo dobrym lekarzem,prowadzi moją ciąże i z pewnością będę chciała aby odbierała poród. Pani która twierdzi że jest niekompetentna to chyba oczekiwała od dr. tego ze urodzi za nią i jest rozczarowana tym że tego nie zrobiła.W rezultacie nie może zarzucic nic bo synek jest zdrowy i nic mu nie jest i napewno też nie zrobi krzywdy mojemu dziecku.

Bardzo, bardzo miła. Czułam się na wizycie bardzo dobrze. Pani doktor zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Chciałabym zawsze spotykać takich lekarzy. Polecam.

Pani Ewa jest bardzo miła.... Wytłumaczyła mi wszystko co i jak ... ; )) Bardzo się ciesze że właśnie na tą Panią trafiłam

polecam panią doktor. bardzo miła, serdeczna. o wszystko mozna ją zapytać. jestem w szoku że tacy lekarze jeszcze są.