lekarz Ewa Niedzielska

1,3

Dobrze, że nie ma już rejonizacji. Swoboda wyboru lekarza to najlepszy efekt dotychczasowych reform. Ja już się przepisałem od tej Pani. Nigdy już nie wrócę!

Bardzo niemiła Pani. Krzyczy na pacjentów tak, że wszyscy na korytarzu słyszą. Całkowicie wypalony lekarz, powinna zostać odsunięta od wykonywania zawodu. Czasy "ja jestem lekarzem górą, a ty jesteś śmieciem skazanym na mnie" chyba już minęły. Dawno nie spotkałam się z tak złym podejściem do ludzi. Chyba nawet nigdy :/

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami moich poprzedników. Złośliwa i niekompetentna. Przepisałam się od niej!!! ODRADZAM LECZENIA SIĘ U NIEJ.

Zdecydowanie odradzam leczenie się u tej lekarki.Miałam zamiar się do niej przepisać ale zabroniła mi!,twierdząc że ma już za dużo pacjentów i zapisując się do niej zajmę miejsce innym jej pacjentom.Twierdzi też że badań nie trzeba robić co roku.Poza tym obraża pacjenta mówiąc że powinien leczyć się na głowę a nie na problem z którym przyszedł.Krzyczy i prowokuje do kłótni a potem twierdzi że to pacjent przychodzi się kłócić.Sąsiadka ma nowotwór,jak do niej poszła to się jej zapytała,cytuję "To pani jeszcze żyje?".Poza tym jest kierownikiem tej placówki i naprawdę nie wiem jak to jest możliwe.Pacjenci są bezradni :(

Nie polecam chodzenia do tej pani doktor

Nie polecam chodzenia do tej pani doktor