2,4
2,4
2,5
2,7
2,1

Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza kobietom w pierwszej ciąży. Wizyty u tej Pani to koszmar, ciągłe spóźnienia,chamskie podejście do pacjenta, nie potrafiła mi pomóc uporać się z bólem w trakcie trwania ciąży,więc po pewnym czasie brak swojego profesjonalizmu ukrywała pod płaszczykiem przykrych uwag i wręcz wyzwisk. Traktowała mnie jak zło konieczne, nie robiła usg bo niby to w tym tygodniu ciąży fundusz nie refunduje. tuż przed porodem przestałam odczuwać ruchy dziecka, udałam się do Pani doktor po poradę.Może troszkę spanikowałam nie wiem (punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia),a to przecież moje ...

Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza kobietom w pierwszej ciąży.
Wizyty u tej Pani to koszmar, ciągłe spóźnienia,chamskie podejście do pacjenta, nie potrafiła mi pomóc uporać się z bólem w trakcie trwania ciąży,więc po pewnym czasie brak swojego profesjonalizmu ukrywała pod płaszczykiem przykrych uwag i wręcz wyzwisk. Traktowała mnie jak zło konieczne, nie robiła usg bo niby to w tym tygodniu ciąży fundusz nie refunduje. tuż przed porodem przestałam odczuwać ruchy dziecka, udałam się do Pani doktor po poradę.Może troszkę spanikowałam nie wiem (punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia),a to przecież moje dziecko( pierwsza ciąże miałam martwą, więc starałam się niczego nie przegapić). Pani Ewa zamiast mnie zbadać, posłuchać tętna płodu, kazała się udać na pogotowie,jak uważam że coś jest nie tak.

PANI DR EWE NOWAK JEST LEKARZEM GODNYM ZAUFANIA DZIĘKI JEJ POMOCY MAM DZISIAJ SWOJĄ CÓRECZKĘ ZA CO JESTEM JEJ DOZGONNIE WDZIĘCZNA ---- MI POMOGŁA I TO BARDZO -POLECAM-

Kobieta jest nie kompetentna nie zna się zupełnie na rzeczy nie ma pojęcia o leczeniu. Ostrzegam przed tą panią bo można biedy sobie narobić a będąc w ciąży to i dziecku. Wygląda na sympatyczną ale później wychodzi wszystko. W ciąży nie robi wszystkich badań oszczędza na usg gdy ją prosiłam to mówiła, że nie ma takiej potrzeby i od 18 tygodnia do końca nie miałam żadnego usg. Bez sensu odsyła do szpitala. A gdy po ciąży wróciłam do niej po zaświadczenie to zrobiłam mi takie badanie , że z bólu ...

, że z bólu sie zwijałam i zanim do domu wróciłam to zaplamiłam całe ubranie krwią. Zero profesjonalizmu kompletnie się nie zna na niczym!!!! Ostrzegam!

Dr Nowak jest najbardziej niekompetentnym lekarzem u jakiego byłam kiedykolwiek. Wykryła mi miesniaka i zaproponowała zastrzyki homoopatyczne , które należało sprowadzić z zagranicy , ponoć koszt jednego ok 100zł, ile ich miało być to już nie wiem nie wnikałam. Gdy poszłam z tym problemem na Parkową lekarze prawie wybuchneli śmiechem że Dr Nowak chciała leczyć mięśniaka homopatią.Teraz jest juz w porządku, ale to tylko dzięki lekarzom z Parkowej.Kobietki omijajcie tę lekarkę zzzzzzzzzzzz daaaaaaaaaaalllllllllllllleeeekkkkkkkkkkkaaaaaaaa.Jest nie warta waszego czasu.

Pani Doktor po USG stwierdziła, iż mam mięśniaka lecz określenie padło "rak" , chciałam się dokładnie dowiedziec co robić, jak leczyć itp po czym powiedziała że trzeba czekać jak się rozwinie trzeba usunąć i mogę nie mieć dzieci , jeśli sie nie rozwinie to tylko kontrolować co pół rok. I oczywiście jedyne co otrzymałam to mydelka które musze kupić. był to pierwszy lekarz który stwierdził coś przekazana informacja mogła była jak wyrok.

jest super lekarz nawszystko wytłumaczy zrobi badanie

jest super lekarz nawszystko wytłumaczy zrobi badanie

Odradzam. Pani doktor nadrabia miłym usposobieniem. Jest sympatyczna, to fakt ale co z tego jak nie zna sie na tym co robi. Stwierdziła,z e ciaża jest w porzadku. Kiedy zaczełam plamić zbyła mnie, bo jest na urlopie i mam czekac z tym plamieniem 2 tygodnie. Niestety nie doczekałam sie. Nawet nie stwierdziła,ze płód jest za nisko ulozony, przy samym ujściu, czego dowiedziałam sie po wizycie u innego lekarza. Zdecydowanie odradzam.

Niestety zawiodłam się i więcej do tej Pani nie pójdę.

Niestety zawiodłam się i więcej do tej Pani nie pójdę.

Miła i sympatyczna pani doktor,jest uprzejma,delikatna,i robi wszystkie badania na miejscu.Polecam.