1,9
1,6
1,6
1,4

Kiepskie podejście do klienta, Pani strasznie nie uprzejma i nie miła. Myśle że jak przyszedł by do niej ślepy to by powiedziała że widoczność ma dobrą. Żenada

Proponuję omijać ten gabinet szerokim łukiem. W skrócie: Lekarka niekompetentna, podczas badania córka nie widziała części liter na tablicy, pani "doktor" stwierdziła, że nie ma powodu, aby źle widziała, bo według niej jest wszystko w porządku! Kobieta bardzo nie przyjemna, nie słucha co się do niej mówi. Nawet nie zainteresowała się jaki jest cel skierowania na badania wzroku. Dziwię się, że tacy "lekarze" funkcjonują jeszcze na rynku medycznym i otrzymują pieniądze z NFZ.

Boże choń nas przed takimi „lekarzami”. Wpisałem w opiniach po 1, ponieważ nie umiem wpisać zero, zwłaszcza w rubrykach o uprzemości i zaufaniu.

Boże choń nas przed takimi „lekarzami”.

Niestety...po przeczytaniu złych opinii w internecie nastawiłam się już psychicznie, że przyjemnie nie będzie. Ale wizyta u tej pani to istna porażka! Odpychająca, bez cierpliwości do dzieci, dodatkowo zła diagnoza, która doprowadziła do nieprzespanych nocy.....składam skargę do NFZ!

Pani doktor przyjęła mojego 1,5 rocznego synka do gabinetu na kontrolną wizytę na której maluch zaczął płakać. Ciężko było go zbadać i nie mogła sobie poradzić. Powiedziała cyt. "przestań ryczeć mały zasrańcu". Wyszliśmy z gabinetu z wielkim hukiem. Takie teksty na bazarze można usłyszeć a nie w gabinecie lekarskim. Lekarz może być oziębły i nie musi się uśmiechać, jednak lekarz, który leczy dzieci powinien choć odrobinę mieć wyczucia i podejścia. Złożyliśmy skargę do NFZ. A jako specjalista też się niczym nie wyróżnia od przeciętnego okulisty. Nie pomogła i obraziła.

Byłam u pani doktor dwa razy z osobnymi przypadkami dwójki dzieci w dość dużych odstępach czasowych. Za każdym razem wyszłam bardzo niezadowolona z wizyty.

Zabawne - czytających tutejsze komentarze zachęcam do spostrzeżenia oceny względem rodzaju usługi - publiczna czy prywatna. Po pierwszej wizycie z dzieckiem doznałam takiego szoku po koncercie prostactwa w wykonaniu pani doktor. Polecam opinie na innych rankingach. Żenada.

Lekarz bardzo suchy, nie miły dla dzieci, wręcz arogancki. Tacy ludzie nie powinni być lekarzami.

bardzo dobry lekarz szczególnie w leczeniu dzieci,moja Karolina chętnie odwiedza panią doktór i dużo jej zawdzięczam,bardzo polecam,