Filtruj terminy

Optyk na Mariackiej
ul. Prudnicka 11/2
48-304 Nysa

wizyta już od 100
Lekarz nie przyjmuje na wizytę, która była zapisana przez ten portal. Straciłam czas na dojazd, nie zostałam przyjęta.
Elbląg Okulista dziecięcy lekarz Agnieszka Nicpoń

lekarz Agnieszka Nicpoń

Gabinet Okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

wizyta już od 200
Polecam. Pełen profesjonalizm. Fachowa obsługa. Wysokie kompetencje i umiejętności.
Pacjent czuje że trafil we właściwe ręce.
Opinia dodana przez: Tom
Godny polecenia lekarz. Moja córka miała problem z gradówką, najpierw jej zaczęła maleć z jednej strony a potem zaczęła rosnąć. Na szczeście dzięki odpowiedniemu leczeniu jakoś udało nam się ją zwalczyć. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci jak mało który lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Marcin Tarnowski

wcm

Chwałkowice, Opole

Byłam u tego lekarza na NFZBardzo miły lekarz, który dobrze dobrał mi okulary (wcześniej źle dobrane). Jest konkretny i nie traci czasu na zbędne przedłużanie wizyty, ale zapytany o niepokojące kwestie, dokładnie wytłumaczył. Poza tym zleca dokładniejsze badania, aby poznać pełen obraz choroby.Polecam!
Opinia dodana przez: Lil

lekarz Reza Fakhari

Rezamed
Loretańska7
42-200 Częstochowa

Zgłosiliśmy się do pana Fakhari z ropiejącym okiem u czteromiesięcznego dziecka. Dziecko było wcześniej u bardzo dobrego okulisty, który dwa razy podejmował próbę przepłukania kanalika łzowego. Niestety zabieg zakończył się niepowodzeniem. Ów lekarz w związku zaistniałymi komplikacjami sprawdził drożność przewodu nosowego. Okazało się że przewód jest niedrożny. Polecił wizytę u laryngologa, gdyż przyczyna niedrożności kanalika łzowego mogła być w nosie. Tydzień później przewód nosowy udrożnił się samoczynnie co potwierdził laryngolog, ...

lekarz Agnieszka Polak

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Pani Doktor nie ma podjescia do ludzi. Byłem u niej drugi raz w ciagu ostatnich paru lat (tak mnie zapisala recepcja, a ja nie pamietałem ze to ta sama osoba) Pogania, nie odpowiada na pytania, jest bardzo nie sympatyczna a wręcz przerywa gdy próbuje dowiedziec sie wiecej istotnych dla mnie informacji. Nie mialem chwili, żeby przyswoic informacje ktore do mnie mówiła bo juz lecielismy dalej. "Odbębnić i nastepny". Poinformowałem Panią ...
Opinia dodana przez: Filip

dr n. med. Magdalena Micor

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Pani doktor była trzecim lekarzem do jakiego trafiłam z nasza córką. Potwierdziła diagnozę dwóch poprzednich. Pani doktor dokładnie zbadała córkę, rzeczowo i szczegółowo odpowiadała na każde moje pytanie, była cierpliwa i uprzejma. W związku z tym i ja zapisałam się do niej na wizytę jak i mój mąż. Kolejne wizyty przebiegały podobnie także polecam.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Alina Obszańska

Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny
Pocztowa 9
59-220 Legnica

Uważam że Pani doktor Alina Obszańska to wybitna specjalistka. Zna się doskonale na swojej pracy i trafnie stawia diagnozę. Dodatkowo czas spędzony umila miłe usposobienie Pani doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy i wysłucha pytania pacjenta. Jest to jedyna osoba wśród okulistów, która rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam Panią doktor!!!!
Opinia dodana przez: LIZA

dr hab. n. med. Kinga Adach

Okulista dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

dr hab. n. med. Dorota Pojda-Wilczek

specjalistyczna praktyka lekarska
Panewnicka 29/1
40-730 Katowice

Osoba urzekająca, genialna jeśli chodzi o wiedzę. Piękna kobieta, a przy tym bardzo skromna - przykład dla wszystkich lekarzy jak powinien wyglądać i pracować profesjonalista.
Dzięki pani Profesor znowu wyglądam dobrze :) (operacja zeza w niewidzącym oku, które uciekało przez jaskrę). Pani Profesor operowała mi oko przywracając mnie do życia towarzyskiego - niestety ludzie nie rozumieją, że oko komuś ucieka, oceniają wygląd.

Jestem bardzo wdzięczny za czas ...
Opinia dodana przez: Michał