Filtruj terminy

lekarz Agnieszka Nicpoń

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ...

ul. Prudnicka 11/2
48-304 Nysa

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Anna Szymańska

Optometria Karczewski
Ślaskiego 1
87-100 Toruń

Przemiła osoba i prawdziwy fachowca. Trafiłam do Pani dr po przewlekłym wirusowym zapaleniu rogówki. Rzetelnie oceniła mój stan i mogę powiedzieć, że dzięki Niej moja wada wzroku się zmniejszyła i to w ogromnym stopniu. Tak jak w przypadku poprzednich lekarzy których leczenie kończyło się na wypisaniu recepty na okulary (co okazało się bzdurą, bo ostrość widzenia u mnie cały czas się zmieniała), tak Pani dr fachowo podeszła do sprawy i ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Beata Wojtiuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Od zawsze mialem problemmy ze wzrokiem ale nigdy nie mialem dobrego okulisty. Na Pania doktor Beate Sawicka-Wojtiuk trafilem z polecania innego,bardzo dobrego okulisty. Pani doktor robila mi laserowa korekcje wzroku,zawdzieczam jej swoja przyszlosc. Jest swietnym specjalista i bez wahania powierzyl bym jej swoj wzrok. Ma dobre podejscie do pacjenta,jest mila,dobrze wszystko tlumaczy. Bedzie moim okulista jeszcze dlugo :)
Opinia dodana przez: Radek

dr n. med. Ewa Ortyl

Kraków

Fachowa, kompetentna i uprzejma Pani doktor. Byłam u niej z wizytą z moją 2 miesięczną córeczką i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych okulistów dziecięcych w Krakowie. Terminy rejestracji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przy wizycie prywatnej - ale warto!!! Polecam

lekarz Marzena Zaskórska

Gabinet Okulistyczny

66-400 Gorzów Wielkopolski

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością na wizycie u lekarza, takim zainteresowaniem pacjentem, kulturą. Gdyby wszyscy lekarze byli zainteresowani tym, co dolega drugiemu człowiekowi to świat byłby inny. Pełen szacunek i z czystą przyjemnością i radością polecam wszystkim dobrego lekarza-człowieka.

lekarz Elżbieta Gotalska

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Opinia dodana przez: Beata

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

kompetentny, doświadczony z zaangażowniem podchodzący do problemów pacjenta

lekarz Mirella Jaksz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MACULA
ulica Diamentowa 5
41-943 Piekary Śląskie

Bardzo fajna lekarka, dobre podejście do pacjentów a szczególnie do dzieci. Miła sympatyczna i kompetentna. Zawsze ma odpowiednia ilość czasu dla pacjenta. Dokładnie tłumaczy i wyjaśnia chorobę. Naprawdę, szczerzę polecam. Najlepsza lekarka jaką do tej pory spotkałam, a chodze juz od 30 lat do różnych lekarzy. Aż chce sie tam chodzić. Pozdrawiam Ewa.