lek. dent. Ewa Olcha-Szlązak

2,6
2,7

Tak szybkiej prywatnej wizyty jeszcze nie miałem. Cała wizyta trwała może z 1 minutę. W tym czasie Pani Doktor tylko zerknęła na zęby dziecka i stwierdziła, że ona dzisiaj nic nie zrobi, bo niektóre krzywo rosną. Wystawiła jedynie skierowanie na pantomogram i kazała iść do ortodonty. Do niego syn też miał iść, ale wizytę miał na tydzień później umówioną. Ta wizyta była dodatkowo umawiana specjalnie, bo syna bardzo zaczął boleć ząb. Pani doktor nie chciała nawet o tym słuchać i nic nie zrobiła, tylko zostawiła dziecko z bolącym zębem. Zdecydowanie nie polecam

Ktoś napisał że skalling niedokładny ja sprawdziłem czołówką w lustrze i zero kamienia. Piaskowanie też mega. Zaufanie do kompetencji: Dużo wiedzy, tłumacznia, wszystko robione dokładnie i tłumaczone. Tłumaczenie choroby i leczenia: Tak samo dlaczego co i jak. Poświęcony czas: Ktoś napisał, że się spieszy itd. dla mnie był czas, tłumaczenie etc nie zbywanie. Uprzejmość: Tutaj naprawdę profesjonalnie, ani się nie mądrzy, ale też nie pogłaska po głowie i powie konstruktywną krytyk w sposób oczywiście kulturalny co należy np. poprawić w myciu, dbaniu o zęby etc. i Godny polecenia: Tak polecam ...

Piaskowanie też mega.
Tłumaczenie choroby i leczenia: Tak samo dlaczego co i jak.
i Godny polecenia: Tak polecam i będę wracał :)

Pani stomatolog bardzo miła i życzliwa, w gabinecie stwarza pacjentowi bardzo przyjazna atmosfere, podchodzi w delikatny sposób do pacjenta jednocześnie słuchając jego potrzeb, przedstawiła cały plan leczenia i wszystko wyjaśniła. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam wszystkim!

Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam wszystkim!

Do Pani dr. trafiliśmy poprzez umówienie przeglądu dla dziecka w wieku około 2 lat przez PZU Zdrowie. Wizyta na 18:15 - o 17:10 telefon czy możemy być wcześniej. Mogliśmy. O 18:40 weszliśmy do gabinetu - przywitała nas krzykliwie Pani dr, która z wejścia zaczęła mi mówić, ze z takim małym dzieckiem wizyty co 4 miesiące i trzeba myć zęby co najmniej 2 razy dziennie (nie zapytała jaką mamy rutynę jeśli chodzi o higienę zębów, nie miałam szansy dojść do słowa żeby zgłosić co mnie niepokoi), przegląd 5 sekund! (dziecko nie zdążyło otworzyć buzi). Lakierowanie 15 sekund - wątpię, że wykonane poprawnie i cokolwiek dało - oprócz przednich zębów zalakierowane pół twarzy dziecka. Byłam w szoku, nie zdążyłam z niego wyjść aby cokolwiek powiedzieć w trakcie wizyty - z resztą wdawanie się z tą Panią w dyskusję chyba byłoby bezcelowe. Pani dr ewidentnie się spieszyło. Nie polecam - nigdy więcej nie zdecydujemy się na wizytę u tej Pani.

Zdecydowanie nie polecam. Podczas przeglądu stwierdziła, że są cztery zęby do pilnego leczenia, być może niektóre kanałowo, co wyjdzie na pantomografie - ale słowem nie powiedziała, że ona kanałowo nie leczy i trzeba szukać innego lekarza. Dowiedziałem się o tym dopiero na drugiej wizycie, kiedy przyszedłem z nastawieniem na leczenie, z którego nic nie wyszło - założyła tylko opatrunek na zęba, którego musiałem dwa dni wcześniej rozwiercić na nocnym dyżurze w przychodni - z powodu bólu. Na trzeciej wizycie, dwa dni później, też nie zrobiła nic, bo miałem opryszczkę - powiedziała, że to przeciwskazanie do leczenia. No ok, ale pytam - pani doktor, byłem u pani dwa dni temu, opryszczka była wtedy ponad dwa razy większa i wtedy pani słowem nie powiedziała, że jest to przeciwskazanie i żeby przyjść dopiero po wyleczeniu opryszczki? Odpowiedziała, że jej wtedy nie zauważyła, bo się skupiła na zębach. Ręce mi opadły, mówię jej, że to trochę niepoważne traktowanie pacjenta, a pani na to, że jak mi się nie podoba, to mogę napisać na nią skargę. Powiedziała to w taki sposób, że odniosłem wrażenie, że chyba jest przyzwyczajona do skarg i nie szczególnie ją to obchodzi. Ogólnie podczas trzech wizyt nie zrobiła praktycznie nic w kierunku wyleczenia chociaż jednego zęba.

najgorsza pani stomatolog otworzyła zęba ktorego nie trzeba doprowadziła mnie do węzła chłonego . nie poleczyła zębów które mają pruchnice a prywatna widziała ze są do leczenia.Poleczyła zęba żle trzeba prywanie go poprawiać . Skaling robi bardzo nie dokładnie .. Nie przyklada sie do swoje pracy nie polecam

Bardzo miła i kontkretnie tłumacząca wizytę Pani doktor , byłam bardzo zadwolona z zabiegu piaskowania zębów będę polecać

Na 4 zęby 3 wymagały poprawienia. Okazało się że nie były dokładnie wyczyszczone a mimo to plomby zostały założone. Zęby na stycznej zostały odbudowane "kwadratowo" a nie owalnie, co sprawiało dyskomfort. W jednym leczonym przez Panią zębie była niewielka ilość plomby co tworzyło dołek w którym ciągle się coś gromadziło. Pani zrobiła 4 zęby w 45 minut. Chyba liczy się ilość a nie jakość. Wizyty były drogie, a poprawianie ich jeszcze droższe. Nigdy, przenigdy więcej nie skorzystam!

Nie polecam tej Pani!!! Mam wrażenie że ta Pani w ogóle nie wie co robi. Naprawa po niej zębów kosztowała mnie grube pieniądze, nie powierzyłabym jej nawet protezy. Komplety brak profesjonalizmu, tylko w gadaniu jest dobra. Szkoda, czasu, pieniędzy i zębów!