lek. dent. Ewa Olcha-Szlązak

2,5

Na 4 zęby 3 wymagały poprawienia. Okazało się że nie były dokładnie wyczyszczone a mimo to plomby zostały założone. Zęby na stycznej zostały odbudowane "kwadratowo" a nie owalnie, co sprawiało dyskomfort. W jednym leczonym przez Panią zębie była niewielka ilość plomby co tworzyło dołek w którym ciągle się coś gromadziło. Pani zrobiła 4 zęby w 45 minut. Chyba liczy się ilość a nie jakość. Wizyty były drogie, a poprawianie ich jeszcze droższe. Nigdy, przenigdy więcej nie skorzystam!

Nie polecam tej Pani!!! Mam wrażenie że ta Pani w ogóle nie wie co robi. Naprawa po niej zębów kosztowała mnie grube pieniądze, nie powierzyłabym jej nawet protezy. Komplety brak profesjonalizmu, tylko w gadaniu jest dobra. Szkoda, czasu, pieniędzy i zębów!