lekarz Ewa Oleksowicz-Rola

1,5
1,3
1,2
1,2

Omijać szerokim łukiem, nie spotkałem się jeszcze z tak nieprzyjemnym lekarzem… Nie otrzymałem, żadnej porady, zainteresowania chorobą, nie otrzymałem karty dilo, po którą zostałem skierowany do POZ, o której tyle mówi się i nagłaśnia, że ułatwia i pomaga w szybszym, leczeniu nowotworu, nie zgadzam się że z mojej składki na fundusz zdrowia, tak jestem traktowany!!

Omijać szerokim łukiem, nie spotkałem się jeszcze z tak nieprzyjemnym lekarzem…

Choroba rozłożyła mnie w sobotę (gorączka 39 i potworny pulsujący ból głowy) do lekarza dotarłem w poniedziałek, bo na opiece nocnej już się przyzwyczaiłem tylko pretensje że przychodzi się po pomoc. Opowiadam wszystko dokładnie ze szczegółami jak mój stan sie zmieniał od soboty, jakie leki brałem z zaznaczeniem, że nie pomagają. W zamian dostaje trzy świątki bez słowa wyjaśnienia, więc pytam jaka diagnoza? Z łaską w tonie - Wirusowa infekcja górnych dróg oddechowych. Ból świdruje mi głowę ledwo się trzymam na nogach, od dwóch dni spałem ze 3h o czym dokładnie wcześniej poinformowałem lekarza! Zero informacji co i jak i do kiedy mam przyjmować ale nie mam już siły rozmawiać z kimś kto ma Cię głęboko w dupie! Ide do apteki i proszę o informację co to za leki na recepcję. Neosine - na infekcje wirusowe ok biorę. Jakiś syrop dla dzieci powyżej 6 roku życia na dolegliwości grypowe za jedyne 30pare zł, do tego coś na kaszel (nie informował lekarza że mam kaszel) i aponapro (informowałem że w moim przypadku ani nie zbija gorączki ani nie uśmierza bólu głowy) Z całej recepty biorę tylko Neosine i proszę o coś na ból głowy innego niż paracetamol, pyralgina, ibuprom, polopiryna, aponapro, ketonal, tramal bo tego wszystkiego już próbowałem. Pani mgr daje mi lek pt. Migea w końcu ulga. Nigdy więcej nie zawitam do tej ignorantki - inaczej napisać nie mogę, na szacunek trzeba sobie zasłużyć!

To mój dramat. Nie wiem dlaczego tę osobę wybrałam na swojego lekarza. Obojętność, oschłość, mrukliwość i wręcz arogancja - to jej cechy główne. A to zaprzecza powołaniu i przysiędze Hipokratesa. Okropna lekarka. Bada tylko na żądanie, przepisuje antybiotyk i nie mówi co pacjentowi (jej Klientowi i płatnikowi!) dolega. Na moje pytanie czy nie zarażę nikogo odpowiedziała, że nie ma obawy. Dwa dni później moja bratowa, bratanica, jej dwoje maleńkich dzieci, dziecko (też poniżej 3 lat) bratanka oraz ich niania byli chorzy na to samo co ja. To jakiś bardzo dziwny lekarz. Nie odzywa się do pacjentów, patrzy na nas z obrzydzeniem. Nie wiem co zrobić, by uwolnić się od tego indywiduum. A może zarząd tej firmy uwolni nas od od tej dziwnej odmiany człowieka, bo na pewno nie lekarza.

Witam zgadzam się z poprzednikami,bardzo niemiła i arogancka Pani, z tym podejściem do pacjenta nie nadaje sie do tego fachu, nie polecam !!!

Stanowczo odradzam: - pacjent to papier, z którym przychodzi, - brak kultury osobistej, - nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu, a więc i o kompetencjach.

Stanowczo odradzam:
- pacjent to papier, z którym przychodzi,
- brak kultury osobistej,
- nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu, a więc i o kompetencjach.

Pani doktor podczas pierwszej wizyty nie wykazała minimalnego zainteresowania historią choroby nie majac możliwości zapoznania się z nią z kartoteki. Była nieuprzejma. Wizyta trwała może 3 minuty - tyle co wypisanie recepty. Będę omijać jej gabinet szerokim łukiem!