Ewa Pękacka

witam, Kierując się opiniami udałam się do Pani doktor -, terminów nie ma długich zadzwoniłam i wizyta tego samego dnia... ale idąc tam chciałam zbadać wzrok i miałam zaczerwienione lewe oko - co się okazało niefortunnie rzęsa wbiła się i zrysowała powłokę dostałam antybiotyk zakładam ze pomoże więc na razie nie oceniam diagnozy jaką postawiła w sumie nic takiego to nie jest ale tutaj zaczyna się naciąganie " Pani Doktor" zbadała mi wade ale recepty nie chciała wypisać bo jak powiedziała przyjdę następnym razem to mi ją da i dobierze okulary - ma salon.optyczny.. coś nieprawdopodobnego jak o 100 zł lekarz potrafi tak cudnie się sprzedać. Pani doktor gratuluje pacjenta u mnie raczej Pani nie znajdzie polecić tez Panią nie polecę.

bardzo dobry okulista ,miły kontakt bardzo dobrze dobrane leki

bardzo dobry okulista ,miły kontakt bardzo dobrze dobrane leki

nie slucha spieszy sie w ogole prawie na mame nie spojrzala tylko kropelki i wszystko

Bardzo miła i kompleksowa obsługa obsługują też sportowców polecam

Bardzo miła i kompleksowa obsługa obsługują też sportowców polecam