lekarz Ewa Pendziałek-Grunwald

Psychiatra

To najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. W granicach jej gabinetu znajdowało się dla mnie zawsze najbezpieczniejsze miejsce na świecie, wszystkie zmory i lęki zostawały na zewnątrz. Po przeprowadzce do Warszawy byłam u kilku innych lekarzy i nie znalazłam podobnego. Dla swoich pacjentów ma zawsze czas. Szanuje ich, jest miła i troskliwa, zawsze uśmiechnięta, nawet mimo problemów bólem nogi. Ja się na niej nigdy nie zawiodłam. Szczerze tęsknię za jej wsparciem oraz poczuciem bezpieczeństwa jakie zapewniała mi jej opieka i chociaż się przeprowadziłam to wiem, że zawsze mogę do niej przyjechać, a ona udzieli mi potrzebnej pomocy.

Bardzo dobra rzetelna ,myśli przy rozmowie z pacjentem .Bardzo inteligenta

Bardzo dobra rzetelna ,myśli przy rozmowie z pacjentem .Bardzo inteligenta

Pani Pendziałkowa to bardzo miła i sympatyczna osoba, budzi zaufanie , przez co łatwiej sie otworzyć. Słucha uważnie, proponuje i sama otwarta jest na propozycje i wszelkie uwagi. Bardzo polecam.

Nie pomogła mi sama zaczelam walczyc z depresja a szkoda bo wydawalo sie ze jest dobrym lekarzem ale tylko mi sie wydawalo.Nie polecam.

Budzi zaufanie, ale polecam tylko tym, którzy chorują na depresję.

Budzi zaufanie, ale polecam tylko tym, którzy chorują na depresję.

Słaby lekarz. Nawet nie pozwoliła dojść do głosu. Nie polecam prywatnie lepiej do kogoś innego.

ciepła, otwarta, chętnie udziela informacji,pomocna, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, posiada odpowiednie wykształcenie i właściwości osobowościowe do wykonywania zawodu psychiatry i psychoterapeuty :) bardzo "ludzka"

Polecam. Leczyłem się na depresję po podaniu leków i wytłumaczeniu mi paru spraw jest lepiej.Poleca psychoterapię. Bardzo mila i kompetenta lekarka .

Bardzo mila i kompetenta lekarka .

Bardzo sympatyczna, cierpliwa, wzbudza zaufanie co pozwala się otworzyć

Bardzo sympatyczna, cierpliwa, wzbudza zaufanie co pozwala się otworzyć

Dziwne ze do tej pory P.dr Pendziałek :przemiła i fachowa lekarka nie ma żadnej opinii.Przecieram szlaki KR

KR