Ewa Piotrowska-Krużel

Chodziłam na wizyty prywatne do pani dr. od początku pierwszej ciąży- ciąża z problemami. moim zdaniem troszeczkę więcej zainteresowania pacjentem byłoby mile widziane. jeśli chodzi o koszt wizyty to zdecydowanie za wysoki w stosunku do poziomu i wiedzy.

Hmm...zastanawiałam się, co napisać. Wspomnienia z wizyt u P. Krużel mam raczej dobre...nie licząc pierwszej wizyty, podczas której, tylko na podstawie pytania o bolesność miesiączek wysnuła teorię o endometriozie, później zrobiła usg po którym okazało się, że "w środku" wszystko jest w porządku.Ale ile strachu się wtedy najadłam..bałam się, że nie będę mogła mieć dzieci. Na razie jeszcze nie mam maluszka, ale mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :) Pani miła, próbowała mnie rozluźnić...to jest dla mnie duży plus. Oraz to, że jest kobieta...może mężczyźni są delikatniejsi, ale dla mnie i tak dużym przeżyciem jest rozebrać się i okazać w całej okazałości przy obcej kobiecie, a co dopiero byłoby przy mężczyźnie ;)
Wybieram się za 3 tyg. na wizytę :)

pozdrawiam pacjentki

Coś, jakoś dziwna bardzo osoba. Zadufana w sobie. Pieniądze, pieniądze, i jeszcze raz pieniądze. NIE POLECAM !!!

nie polecam mój pies był dokładnie zbadany niż ja ta .

nie polecam mój pies był dokładnie zbadany niż ja ta .

Fajna Babeczka, sympatyczna, dyskretna, spokojna.

Fajna Babeczka, sympatyczna, dyskretna, spokojna.

okrutnie niemiła pani !!! znajome uprzedzały mnie, co do tej osoby, ale sama chciałam sprawdzić. Żadnych konkretów się od niej nie dowiedziałam, nic nie wytłumaczyła, a do tego była strasznie zarozumiała i nie delikatna.

Lekarz który nie traktuje pacjenta jak tylko kolejnego przypadku, ale wręcz odwrotnie!!Do każdego odnosi się jak do znajomego co jest bardzo miłe i bardzo ale to bardzo rozładowuje atmosfere(bo każda kobieta wie jaki to stres związany z wizytą u ginekologa)!!Pomaga przy porodzie jak tylko może i kibicuje!!:)Naprawdę gorąco polecam!!Warto jest wydać te 70zł.