lekarz Ewa Pomarańska

Alergolog

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

Nigdy nie odmowi pomocy i wizyty. Bardzo dobry lekarz, na biezaco z najnowszymi metodami. Goraco polecam!

Odkąd trafiliśmy z Kubusiem w sierpniu 2009 do tej Pani doktor, dziecko dostało jakby drugie życie. Astma nie daje znaku życia. Wspaniały i mądry lekarz. Dziękujemy.

Lekarz do którego mam wielkie zaufanie jako matka i nie tylko,swietny fachowiec w swojej dziedzinie i bardzo dobry czlowiek,zaluje tylko ze tak bardzo daleko wyjechalam i nie mam tej kochanej Pani Doktor gdzies blisko siebie!!!. Adriana Kuszel

Czekałam w kolejce 2 godziny po czym Pani uznała, że teraz wchodzą osoby na szczepienie, czyli te, które czekały całe 5 minut. Śmieszne. Rozumiem, że jak chciałam być przyjęta miałam czekać 4h.

Wspaniały lekarz ! Zawsze stara się pomóc i tak naprawdę pomaga!

Wspaniały lekarz ! Zawsze stara się pomóc i tak naprawdę pomaga!

Bardzo dobry lekarz, miła,sympatyczna osoba z wielkim sercem.

Bardzo dobry lekarz, miła,sympatyczna osoba z wielkim sercem.

5 lat korzystam z opieki pani doktor nad moim synem ,polecam gorąco nie tylko dobry lekarz ale też fajny człowiek

Bardzo kompetentna i miła osoba, ma podejście do pacjenta. bardzo dziekuję Pani Doktor Mateusz z mamą

Jako medyk oceniam Panią Doktor diagnostą wysokiej klasy.Dziękuję i pozdrawiamy Piotruś Figura z rodzicami