lekarz Ewa Posadzka

Chodzę do Pani doktor od 12 lat początkowo jeszcze na fundusz. Osoba kompetentna, szybko działająca a to że jest konkretna nie oznacza zadufana w sobie. Problemy z którymi nie radzili sobie poprzedni lekarze zostały zlikwidowane. Podczas zabiegu w szpitalu (wtedy jeszcze tam pracowała) pełne zainteresowanie pomimo, iż nie leżałam na jej oddziale. Godna polecenia

Odradzam wszystkim Pania doktor, nie zauwazyla u mnie polipow, miesniakow, pozostalosci po poronieniach, guza na jajniku... Gdybym w pore nie zmienila lekarza mozliwe, ze nigdy nie zostalabym mama...

Prowadziłam ciążę u Pani doktor 3 lata temu. Niestety w momencie gdy pojawiły się komplikacje, i dostałam zalecenie po USG genetycznym aby odbywać wizyty u dr prowadzącej co 2 tygodnie, dr Posadzka powiedziała żebym sobie poszła 'gdzie indziej na USG' bo ona za 2 tygodnie dla mnie czasu nie znajdzie. Później niestety na każdej wizycie odsyłała mnie do szpitala, gdzie odsyłali mnie z powrotem do domu bo nie było wskazań do zostania na oddziale. Czułam się jakby Pani doktor chciała się mnie tylko jak najszybciej pozbyć. Pani doktor nie dała ...

Prowadziłam ciążę u Pani doktor 3 lata temu.
Pani doktor nie dała mi również kontaktu do siebie (co w drugiej ciąży u innego lekarza dostałam na pierwszej wizycie) w związku z czym gdy się coś działo nie miałam się z kim skonsultować.
O badaniach musiałam sama przypominać, bo pomimo leków które brałam pani doktor nie kontrolowała jak te leki na mnie wpływają.
Niestety na wizytach o wszystko musiałam dopytywać sama. Nie czułam się zaopiekowana a wręcz pozostawiona sama sobie.
Przykro mi że trafiłam na takiego lekarza w pierwszej ciąży, bo to bardzo rzutowało na moje odczucia w kolejnej ciąży, prowadzonej już u innego lekarza.

niestety nie moge zgodzic sie z opinia ww osob. Pisze dopiero teraz poniewaz czekalam az urodze dzieciatko i na spokojnie usiade przed komp i opisze moja historie. Zaszłam w ciaze byl to 4 tydzien. Poszlam na wizyte do tej Pani. Po kilku min badaniu usg stwierdzila ze jest ciaza pozamaciczna ale zebym przyszla jeszcze za tydzien moze cos sie zmieni. Oczywiscie przez ten czas bylam tak zdenerwowana ze tylko w domu siedzialam i modlilam sie zeby bylo wszystko ok. Poszlam po tym czasie na wizyte ta Pani stwierdzila ze jednak widzi płod ale on jej sie nie podoba i najprawdopodobniej dziecko ma wade genetyczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (5 tydzien ciazy!!!!) ze moge przyjsc za tydzien jeszcze raz na badanie ale raczej nic sie nie zmieni. Jak uslyszalam te slowa swiat mi sie zawalił. Wyszłam z gabinetu i nie pamietam jak dojechalam do domu. Maz dzownil po lekarzach błagajac by mnie jak najszybciej ktos przyjal zeby to powietwierdzic. Udalo sie na drugi dzien ze przyjal mnie tym razem LEKARZ ktory jak uslyszal co ze mna zrobil poprzedni lekarz (czyt. pani Ewa) złapal sie za glowe i nie mogl uwierzyc ze cos takiego mogla wogole powiedziec. Uspokoil mnie ze takie badanie USG genetyczne wykonuje sie dopiero między 11. a 14. tygodniem ze wczesniej nie ma szans zeby cos powiedziec. Przez te kilka tygodni czekajac na badanie nie spałam, jesc nie moglam- byl to dla mnie i mojego meza horror. Zjadlam podejrzewam kilka lat zycia. Dzien badania byl dla mnie dniem ktorego nigdy nie zapomne. Okazalo sie ze wszyutskie paramentry sa wrecz idealne-ksiazkowe. Zrobiono mi tez badanie krwi pod katem wad gen i wszytsko wyszlo w jak najlepszym porzadku. Synek jest zdrowy ma juz roczek i jestem szczesliwa. Pisze to zeby kazda potencjalna pacjentka tej pani zastanowila sie do kogo idzie na badania. Moja przyjaciolka bo to ona najpeirw chodzila do tej Pani mowila mi ze lubi wyszukiwac choroby ale zbagatelizowalam to co mowila. Ps. do dzis zaluje ze nie mam zadnego dowodu na to co sie w tym strasznym dniu zadzialo. Bylam w takim szoku ze zdjecia usg nie wzielam i oczywiscie nie nagralam rozmowy bo skad by mi do glowy przyszlo ze tak sie wizyta skonczy. Jestem adwokatem i wiem ze majac dowod moglabym wiele a tak to moge tlyko opisac sprawe na tym portalu.

Przepisałam się do Pani Doktor w połowie ciąży i po pierwszej wizycie, gdy pojawiły się komplikacje i wylądowałam w szpitalu, wykazała pełne zainteresowanie i troskę. Naprawdę polecam!

super osoba, rewelacyjny kontakt, indywidualne podejście, brak niemiłej rutyny - polecam szczególnie młodym pacjentkom

Po prostu polecam:). Poświęca mnóstwo uwagi pacjentce:)

Po prostu polecam:). Poświęca mnóstwo uwagi pacjentce:)

Ja niestety zdecydowanie odradzam Panią doktor, bardzo humorzasta, sprawiająca wrażenie osoby pozjadającej wszystkie rozumy.

Sensowna,konkretna,jasno tłumaczy. Polecam

Sensowna,konkretna,jasno tłumaczy. Polecam

Bardzo miła i konkretna pani doktor. Polecam szczerze.

Bardzo miła i konkretna pani doktor. Polecam szczerze.