lekarz Ewa Skinderowicz

3,6
3,7
3,3
3,2

Moja pierwsza wizyta u lekarza endokrynologa z badaniami, które sobie wcześniej sam zrobiłem. Najpierw historie chorobowe, potem wywiad rodzinny (ważny !!!), następnie badania (USG). Wywiad szczegółowy, analiza wyników badań szczegółowa i zrozumiała dla pacjenta. Jedyna uwaga z mojej strony to odczucie średniej reakcji na uwagi pacjenta, przypuszczenia i sugestie (oprócz USG tarczycy prosiłem o zrobienie USG nerek i miałem zrobione tylko USG tarczycy.) Podjeście Pani doktor fachowe, odpowiedzialne, dokładne. Osoba życzliwa, otwarta, miła i sympatyczna. Ogólna ocena 4.8

Podjeście Pani doktor fachowe, odpowiedzialne, dokładne.
Osoba życzliwa, otwarta, miła i sympatyczna. Ogólna ocena 4.8

Bylam na wizycie w lipcu. Jestem bardzo zadowolona. Mam uregulowane chormony, po 3 latach niewiadomej. Cena przyzwoita (lekarz nie kaze placic za wizyte,gdzie pokazuje sie tylko wyniki)

Jestem bardzo zadowolona . Same plusiki . W trakcie leczenia tarczycy schudłam do tej pory 19 kg za pół roku . Jak dla mnie ocena dla P. Ewy 5

Jestem bardzo zadowolona .
Same plusiki .

Nie polecam. Lekarka bardzo lekceważąco traktuje pacjenta (jedno z moich pytań lekarka skwitowała pytaniem czy skończyłam studia dzienne czy zaoczne). Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta to tylko strata czasu i pieniędzy. Nie polecam.

wszystko w najlepszym porządku, polecam!

wszystko w najlepszym porządku, polecam!

odradzam wszystkim tego lekarza ,nieuprzejma,poswięciła mi 5 minut w gabinec

odradzam wszystkim tego lekarza ,nieuprzejma,poswięciła mi 5 minut w gabinec

Szkoda słów! Lekarz potraktował mnie bardzo lekceważąco, widocznie przysięga Hipokratesa go nie obowiązuje.

Nie polecam tego lekarza nie odpowiada na pytania pacjenta.

Nie polecam tego lekarza nie odpowiada na pytania pacjenta.

Bardzo szeroka wiedza, kometencja, zyczliwosc. Choroba wyleczona, chodz nikt wczesniej nie umial jej dobrze zdiagnozowac.