lekarz Ewa Skwiercz

Chirurg plastyczny

Pani doktor jest 100% profesjonalistką. jeśli jesteś tuż przed operacją lub zabiegiem i dalej się boisz (ja tak mialam) szukasz jeszcze "potwierdzenia" lub "sprawdzenia" swojej decyzji to napiszę w ten sposób- byłam i doświadczyłam:) to jest lekarz z charyzmą. pani doktor wcale nie jest taka miła- potrafi "opierdzielic" ale w dobrej sprawie zeby pacjent nie popełnił jakiegoś głupiego błędu. wie co robi ma wiedze i jest asertywna. ps- robilam u niej piersi:)) mam nadzieję że ta opinia pomoże komuś w decyzji. podrawiam

Pani dr "robila" powieki mojej znajomej juz w 2000 roku. Kontakt interpersonalny byl wysmienity, pani dr zawsze byla dostepna pod telefonem. Rezultat operacji b. dobry i mimo uplywu 10 lat wciaz jest taki sam.

Wspaniała kobieta...spowodowała,że znowu poczułam się kobietą. Jestem już trzy lata po abdominoplastyce brzucha. Polecam z czystym sumieniem.

Fantastyczny lekarz. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Ja miałam przyjemność spotkać panią Ewę w 2008 roku, kiedy zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi. Bardzo się bałam ponieważ na necie można wyczytać mnóstwo artykułów mówiących o powikłaniach po takim zabiegu. Zaryzykowałam. Na pierwsze spotkanie poszłam w strachu. Zostałam miło przyjęta i po kilku minutach rozmowy bardzo się wyluzowałam. Pani Doktor wysłuchała mnie i doradziła, umiała wszystko wytłumaczyć w prosty sposób. Zabieg się udał a piersi są świetne-takie, jakie mi obiecała. W szpitalu zajmowała się mną od początku do końca, ...

Zabieg się udał a piersi są świetne-takie, jakie mi obiecała. W szpitalu zajmowała się mną od początku do końca, wizyty kontrolne są zawsze miłe.
Jestem Pani Skwiercz bardzo wdzięczna i polecam wszystkim Tą miłą i ciepłą lekarz.

Zdecydowanie nie polecam tej kobiety. Jej poziom zawodowy porównałbym do pracownika rzeźni. Zwyczajnie mnie oszpeciła i do tego bezczelnie twierdziła, że jest pięknie. Swoją partaniną zabrała mi 2 lata z życia - najpierw oczekiwanie na wygojenie, następnie operacja poprawkowa u innego chirurga. Oczywiście zachwycona swoim "dziełem" nie chciała nawet słyszeć o darmowej poprawce. Z resztą w jej ręce i tak bym się nie oddał ponownie.

5 miesięcy temu poddałam się zabiegowi powiększenia piersi u pani dr. Pani dr jest doskonałym fachowcem - idealny wybór metody (jako jedna z nielicznych chirurgów plastyków stosuje metodę implantacji pod oba mięśnie piersiowe) i idealny dobór implantów. Zabieg przeprowadzony niezwykle fachowo - po zabiegu nie miałam żadnych powikłań. Doskonały kontakt z panią dr - mogłam dzwonić w każdej chwili jeśli mnie coś niepokoiło, a pani dr nigdy mnie nie zbyła, zawsze cierpliwie wysłuchała i wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Efekt operacji - rewelacja!!! Jestem zachwycona i jedyne czego żałuję - że ...

z panią dr - mogłam dzwonić w każdej chwili jeśli mnie coś niepokoiło, a pani dr nigdy mnie nie zbyła, zawsze cierpliwie wysłuchała i wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Efekt operacji - rewelacja!!! Jestem zachwycona i jedyne czego żałuję - że nie poddałam się takiej operacji dużo wcześniej:). Dr Skwiercz to doskonały, bardzo doświadczony specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej i jednocześnie lekarz z 'sercem na dłoni', niezwykle zaangażowany w sprawy pacjenta! Dla mnie pani dr Skwiercz stanowi wzór lekarza - pod każdym względem!

Bardzo gorąco polecam panią dr!!!