lekarz Ewa Sosińska-Dobrzyńska

2,2
2,4
1,8
1,8

Przyjechałam z dzieckiem( wiek dziecka 7 lat) z innego miasta na wakacje w okolice warty .Moje dziecko w wyniku upadku na ostrą krawędź miało ranę na nodze dość dużą i obrzęk nogi , zaczęło gorączkować .Udałam się z dzieckiem do przychodni Medyk w Warcie przy rejestracji stała ta pani doktor (pragnę zaznaczyć że znam tą panią lecz ona mnie nie)gdy zapytałam się o pediatrę i o pomoc dla dziecka zostałam poinformowana przez p.Sosińską - Dobrzyńską która patrzyła mi się w oczy że nie ma pediatry na placówce.Odesłała nas z dzieckiem płaczącym do Centrum twierdząc że tam to jest pediatra a w Medyku nie ma.Rzeczywiście tam zostałam przyjęta przez Panią Doktor Smus poza kolejnością i została udzielona fachowa pomoc medyczna przez lekarza.
Pani Sosińska-Dobrzyńska sama uważa że nie jest pediatrą - NIE POLECAM TEJ PANI DOKTOR.!!!!!!!!!!

Bardzo dobry pediatra!!! Polecam!!! Zawsze poświeca dużo czasu mojemu dziecku, świetne ma do niego podejscie !!!!! Kiedy lezał w szpitalu to dzięki pani doktor, która notabene tam nie pracowała, dowiedziałam się o wiele wiecej drogą telefoniczną na temat choroby mojego dziecka anizeli uzyskałam taką wiedze od personelu!!!!

ten lekaż niema pojęcia jak leczyć zapisuje leki zapobiegawcze a nie zwalczające jeśl chcesz mieć dziecko w szpitalu to skorzystaj

Kiedy weszliśmy do gabinetu powitała nas słowami: "no już chyba dzisiaj stad nie wyjdę" zostawiam to bez komentarza.

Może najlepiej opinię na temat ww. lekarza odzwierciedli sposób w jaki wita pacjentów cyt. " czego znowu ode mnie chcecie",( nie muszę dodawać , że wizyta była w gabinecie publicznym).